Firma P.U.H. Gold Drób jest właścicielem sieci Kurcze Pieczone. Sieć KP to charakterystyczne lokalizacje małej gastronomii, oferujące świeżą i zdrową żywność. Kurcze Pieczone działa na polskim rynku od 1996 roku. Od tamtej pory udało nam się zbudować ogólnopolską sieć punktów małej gastronomii oferujących najwyższej jakości dania z drobiu.

Menadżer Regionalny
Miejsce pracy: województwo dolnośląskie

Główne obowiązki

Na tym stanowisku Twoim głównym zadaniem będzie wsparcie powierzonych Ci punktów gastronomicznych, zwłaszcza poprzez:

  • dbanie o standardy obsługi klienta
  • motywowanie i rozwój personelu a także rekrutację i wdrażanie nowych osób
  • kontrolowanie podległych lokalizacji pod kątem prawidłowego funkcjonowania
  • Jako Manager bierzesz odpowiedzialność za wynik punktów którymi zarządzasz

Wymagania

Przygotowaliśmy dla Ciebie wdrożenie na to stanowisko jednak abyś mógł być na nim skuteczny, musisz posiadać poniższe kompetencje:

  • doświadczenie na stanowisku Managera Regionalnego, najlepiej w branży gastronomicznej
  • umiejętność zarządzania pracownikami tak, aby lubili swoją pracę i byli skuteczni
  • uczciwość, zaangażowanie i motywacja do pracy
  • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • mile widziana znajomość zasad Sanepid i HACCP
  • znajomość pakietu Ms Office
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

Praca z nami to przede wszystkim:

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (system prowizyjno-premiowy)
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy
  • a zwłaszcza bycie częścią profesjonalnego zespołu nastawionego na rozwój

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez przycisk – APLIKUJ TERAZ.

Dziękujemy wszystkim za złożone aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 t.j.), wyrażam zgodę firmie ZŁOTY KUR SP. Z O.O., ul. Brzeska 92 a, 46-112 Świerczów oraz P.U.H ŁUKASZ Gold Drób, ul.Brzeska 92A, 46-112 Świerczów na: przetwarzanie moich dobrowolnie podanych danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji, w celu prowadzenia i administrowania procesem rekrutacji. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, celu zbierania danych oraz dobrowolności podania danych.”

Dowiedz się więcej o pracodawcy

P.U.H. Gold Drób

Kurcze Pieczone działa na polskim rynku od 1996 roku. Od tamtej pory udało nam się zbudować ogólnopolską sieć małej gastronomii oferujących najwyższej jakości dania z drobiu.

Obecnie sieć Kurcze Pieczone posiada 45 obiektów i ciągle się rozwija.