Prywatne Agencje Pośrednictwa Pracy- mogą zwiększyć Twoje szanse w znalezieniu pracy! PROHUMAN NIE JEST Agencją Pracy Tymczasowej, nie zawieramy z Tobą umowy o pracę, ale zapewniamy umowę i ubezpieczenie bezpośrednio z firmami niemieckimi. Posiadasz doświadczenie zawodowe? Potrafisz pracować samodzielnie? Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy? Dobrze trafiłeś! Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Elektryk budowlany / przemysłowy
Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego- minimum A2 i wyżej,
  • gotowość do pracy od stycznia 2020,
  • samochód (mile widziany),
  • doświadczenie kierunkowe (będzie dodatkowym atutem),

Oferujemy:

  • ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIE u niemieckiego pracodawcy,
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec,
  • okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych (po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury),
  • nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy

Obowiązki:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w nowych i starych budynkach,
  • montaż przełączników, gniazdek, lamp i podłączeń,
  • wykonywanie okablowania i przyłączanie puszek,
  • montaż szaf sterowniczych,
  • naprawa i konserwacja maszyn przemysłowych

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ lub składać osobiście w siedzibie firmy. Informujemy, że przesłanie CV oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W dokumentach prosimy umieścić następującą klauzulę: „‘Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.’”

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest 1. SG CONSULTING Szymon Głogowski 2. PROHUMAN.PL Szymon Głogowski– agencja zatrudnienia wpisana do rejstru KRAZ pod nr 8332). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne. Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.

ProHuman.pl

PROHUMAN.PL – pomagamy! Misją naszego zespołu jest zapewnić naszym Klientom adekwatny do oczekiwań i potrzeb personel, działać legalnie, być zaufanym partnerem dla naszych współpracowników – opiekunek i kooperantów, radzić sobie w każdej sytuacji.