Instytut Mechaniki Sp. z o.o. (wchodzący w skład Grupy IM) jest dostawcą komponentów i systemów stalowych dla branży transportowej i przemysłowej. Wyroby firmy znajdują swoje zastosowanie w pociągach, tramwajach i autobusach użytkowanych na całym świecie. Instytut Mechaniki jest zlokalizowany w Jelcz-Laskowicach i zatrudnia około 800 pracowników. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inspektor Nadzoru Spawalniczego
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Opis stanowiska:

Zatrudnimy osobę do nadzoru i kontroli procesów spawalniczych. Inspektor nadzoruje i kontroluje pracę w oparciu o wytyczne normy PN EN ISO 14731 i PN EN 15085:

  • Kontroluje przed spawaniem (stan urządzeń, dostępność instrukcji, stan przygotowania brzegów do spawania, identyfikację spawanych elementów, zgodność materiałów dodatkowych
  • Kontroluje podczas spawania (przestrzeganie WPS, planów kolejności spawania, instrukcji stanowiskowych)
  • Kontroluje po spawaniu i przekazuje informacje zwrotne spawaczowi

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • Bardzo wysokie umiejętności w spawaniu metodą MAG,
  • Znajomości rysunku technicznego,
  • Samodzielności, komunikatywności,

Oferujemy:

Oferujemy pracę w renomowanej firmie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tylko i wyłącznie bezpośrednio w firmie, wysokie wynagrodzenie zgodne z posiadanymi umiejętnościami i uprawnieniami. Warunkiem przyjęcia jest pozytywna ocena wstępna podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Możliwość szkolenia i awansu zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk poniżej – APLIKUJ TERAZ

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez IM Sp. z o.o. z siedzibą w Jelczu Laskowicach ul. Inżynierskiej 3 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest IM Sp. z o.o. z siedzibą w Jelczu Laskowicach ul. Inżynierskiej 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Instytut Mechaniki Sp. z o. o.

Instytut Mechaniki jest dostawcą komponentów i systemów stalowych dla branży transportowej i przemysłowej. Wyroby firmy mają zastosowanie w pociągach, tramwajach, autobusach i sprzęcie budowlanym na całym świecie.