Kasjer w lombardzie

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie sporządzania umów kupna i sprzedaży towarów;

Negocjowanie warunków zawieranych umów;

Ocena stany technicznego i wycena wartości sprzedawanych i skupowanych towarów;

Sprzedaż stacjonarna i kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru towaru z oferty firmy;

Sprzedaż internetowa i prowadzenie aukcji (Allegro, OLX, inne) w oparciu o ustalone wytyczne;

Obsługa zamówień internetowych z zachowaniem najwyższych standardów obsługi Klienta;

Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientem;

Kontakt telefoniczny i mailowy z Klientem;

Dbałość o estetykę wystawy oraz lokalu;

Dbałość o pozytywny wizerunek firmy;

Wymagania:

Dyspozycyjność i gotowość do pracy również w weekendy (równoważny czas pracy);

Biegłość w obsłudze Internetu, w szczególności portali aukcyjnych (Allegro, OLX, itp.);

Nastawienie na realizację celów i zaangażowanie w wykonywaną pracę;

Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, inicjatywa;

Operatywność, dobra organizacja i wysoki poziom motywacji do pracy (systematyczność w działaniu);

Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji;

Wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązaniu i podtrzymywaniu kontaktów z Klientami;

Oferujemy:

Szkolenie z zakresu profesjonalnej wyceny oraz sprawdzania sprzętu, w tym szkolenie złotnicze;

Rozwój umiejętności w zakresie sprzedaży i Obsługi Klienta;

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ogólnopolskim;

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;

Interesującą prace w młodym zespole;

Możliwość awansu;

Kartę multisport – po okresie próbnym

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij APLIKUJ TERAZ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Dowiedz się więcej o pracodawcy

MILZ KOTKIEWICZ SP. J.

LombardI.pl jest wiarygodną i bardzo szybko rozwijającą się firmą, która działa na rynku od 1999 roku. Jesteśmy największą siecią tego typu placówek w Polsce i jedną z przodujących w Europie. Posiadamy 50 punktów na terenie całego kraju, na terenie Dolnego śląska posiadam około 30 punktów.