Firma IZAR jest producentem połączeń prądowych na potrzeby energetyki. Od 2000 roku dostarcza swoim klientom doskonałej jakości nisko i wysoko- prądowych połączeń elektrycznych. W związku z rozwojem naszej firmy w Radwanicach poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konstruktor produkcji / Programista CNC
Miejsce pracy: Radwanice / k. Wrocławia

Obowiązki:
  • Przerysowywanie dokumentacji z plików graficznych lub PDF do programu AutoCAD
  • Tworzenie dokumentacji na podstawie gotowego elementu, rysunki 2D, AutoCAD
  • Kontrola bieżącej produkcji, ustalanie kolejności wykonywania zleceń
  • Pilnowanie terminów realizacji zleceń
  • Informowanie o bieżących opóźnieniach
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, tolerancji.
  • Bardzo dobra znajomość programów:
  • AutoCAD
Mile widziana znajomość:
  • Tworzenie brył 3D pod programy CAM (Obróbka CNC: SolidCAM lub EdgeCAM lub Siemens NX lub inny
    program do tworzenia ścieżek narzędzi)
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • podstawowa opieka zdrowotna,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miła atmosfera w niewielkim zespole,
  • jednozmianowy system pracy (6-14)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk poniżej – APLIKUJ TERAZ lub dostarczenie osobiście do siedziby firmy ul. Grafitowa 6, 55-0100 Radwanice k. Wrocławia.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).”

PPUH IZAR

Od 20. lat projektujemy oraz produkujemy wysokoprądowe połączenia elastyczne zgrzewane i z plecionek miedzianych. Dostarczamy swoim klientom doskonałej jakości nisko i wysoko- prądowych połączeń elektrycznych.

Pełna gama produktów to szeroki wachlarz taśm i doprowadzeń prądowych, kabli wysokoprądowych chłodzonych wodą lub powietrzem, połączeń giętkich, końcówki przyłączających i łącz, które znajdują szerokie zastosowanie przy produkcji generatorów prądotwórczych i różnego rodzaju przekaźników.

Nasi klienci: Siemens, Abb, Ge Power, Faramax, Hapam, Ems