ITALMETAL Sp. z o.o. firma produkcyjna z okolic Wrocławia specjalizująca się w tłoczeniu elementów metalowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konstruktor
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

 Obsługa działu produkcji, przewożenie pojemników, składowanie, załadunki pojazdów.

Obowiązki:

  • projektowanie narzędzi tłocznych dla klientów sektora AGD i automotive
  • wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w przyrządach powierzonych przez klientów
  • nadzór nad wykonaniem narzędzi według projektu
  • opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej, rysunków
  • analiza problemów konstrukcyjno-technologicznych w przyrządach i procesie
  • wdrażanie nowych projektów, udział w próbach i testach
  • wspieranie projektów usprawnień
  • współpraca z innymi działami firmy w Polsce oraz z zakładem we Włoszech

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 5-letnie doświadczenie w projektowaniu tłoczników, wykrojników, przyrządów postępowych oraz sprawdzianów
  • znajomość zagadnień tłoczenia metali na zimno
  • bardzo dobra znajomość programu Solid Works ew. inne programy projektowania 3D
  • dobra znajomość języka angielskiego, znajomość j. włoskiego będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • znajomość obsługi komputera (aplikacje MS Office, program AutoCad)
  • znajomość systemów produkcji
  • umiejętność planowania i zdolności organizacyjne

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pomoc w zakwaterowaniu dla osób zamiejscowych
CV i List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ lub składać osobiście w siedzibie firmy.

W dokumentach prosimy umieścić następującą klauzulę: ‘Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.’

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Italmetal Sp. z o.o. , Łęg, ul. Europejska 2, 55-220 Jelcz-Laskowice.

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą dla tej i przyszłych rekrutacji i okres 2 lat wyznaczony przez administratora.

4) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

5) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

6) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

ITALMETAL Sp. z o.o.

Firma Italmetal Sp. z o.o. rozpoczęła działalność produkcyjną w 2004 roku, lokując swój zakład w Specjalnej Strefie Ekonomicznej INVEST-PARK, podstrefa w Jelczu-Laskowicach.

Specjalizujemy się w produkcji szerokiej gamy elementów z blach, taśm w zakresie wytłaczania, wykrawania oraz gięcia na prasach. Potencjał firmy Italmetal Sp. z o.o., jaki stanowią: nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowany personel, sprawdzone technologie oraz wsparcie i doświadczenie grupy Girardini, umożliwia produkcję detali o najwyższym stopniu zaawansowania technicznego. Spółka spełnia oczekiwania swoich Klientów oraz pomaga w realizacji ich projektów, oferując najnowsze technologie i bardzo wysoką jakość. Ponadto, dzięki ścisłej współpracy z zakładami oferującymi usługi spawania, malowania proszkowego i kataforycznego oraz cynkowania firma Italmetal Sp. z o.o. oferuje detale gotowe do montażu.

Naszym celem jest osiągnięcie najwyższej jakości produkcji, zapewnienie efektywnej obsługi klienta – zgodnie z jego wymaganiami i oczekiwaniami – poprzez System Zarządzania Jakością potwierdzony certyfikatem IATF 16949.