Bailey Flexwork Sp. z o. o. poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Twoje zadania:

  • Praca ze skanerem
  • Ściąganie paczek z regału
  • Zabezpieczenie paczek folią
  • Operowanie wózkiem widłowym

Oczekujemy uprawnień na wózki widłowe UDT

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w systemie jednozmianowym i wolne weekendy
  • Wypłatę zawsze na czas
  • Możliwość obejrzenia stanowiska pracy przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas! Telefon 518 975 344 lub 797 253 443 lub klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ.

W dokumentach prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, przez ŁDJ Services, z siedzibą ul. Składowa 9, 45-125 Opole, na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)”

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Bailey Flexwork

Bailey Industries jest najszybciej rosnącym podwykonawcą prac w zakresie montażu rusztowań, izolacji, prac mechanicznych, budowy statków oraz elektryki inżynieryjnej, działającym obecnie na terenie Polski, Litwy, Rumunii, Holandii i Belgii.