PRACA INNA NIŻ WSZYSTKIE w stabilnej firmie ESSITY w OŁAWIE !

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób, które chcą współtworzyć wyjątkowe produkty, pracując w poszanowaniu wartości współpracy, zaangażowania, odwagi oraz wzajemnej troski.

„Rozumiem, jak moja praca przyczynia się do sukcesu Essity.” 78% zadowolonych pracowników w Oławie na podstawie badania opinii pracowniczej, październik 2021.

Kogo szukamy:
Magazynier

Jakie będą Twoje zadania:

  • Rozładunek i załadunek materiałów oraz wyrobów gotowych.
  • Rozmieszczanie materiałów na obszarze magazynu.
  • Dostarczanie materiałów na produkcję.
  • Obsługa terminali wózkowych.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Uprawnienia na wózki widłowe.
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych.
  • Znajomość podstawowych zasad dotyczących gospodarki materiałowej.
  • Mile widziana znajomość obsługi komputera (programy magazynowe).
  • Uczciwość, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, dyspozycyjność.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą.
  • Niezbędną odzież i obuwie robocze dostosowane do pracy w magazynie.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze, premia miesięczna, dodatki z tytułu pracy zmianowej oraz w weekendy).

A ponadto:

  • prywatna opieka medyczna,
  • opieka lekarza zakładowego,
  • ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie dojazdów do pracy,
  • dofinansowanie zakupu posiłków i napojów,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • dofinansowanie do wypoczynku tzw ”wczasy pod gruszą” z ZFŚS,
  • paczki świąteczne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez przycisk – APLIKUJ TERAZ.

Dziękujemy wszystkim za złożone aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 t.j.), wyrażam zgodę firmie Essity Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławska 435a 02-801 Warszawa oraz fimie Essity Operations Poland Sp. z o.o. ul. 3 Maja 30a, 55-200 Oława na: przetwarzanie moich dobrowolnie podanych danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji, w celu prowadzenia i administrowania procesem rekrutacji , a także na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych osobom prowadzącym proces rekrutacji zatrudnionym w innych spółkach SCA, w tym w kraju trzecim – Rosji. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, celu zbierania danych oraz dobrowolności podania danych.”

Essity Operations Poland Sp. z o.o.

Essity to wiodącą globalna firma zajmująca się higieną i ochroną zdrowia, która opracowuje, produkuje i sprzedaje środki ochrony osobistej (produkty higieniczne dla dzieci, kobiet, osób z problemem nietrzymania moczu i artykuły medyczne), oraz produkty i usługi w zakresie higieny dla sektora prywatnego i profesjonalnego (Consumer Tissue i Professional Hygiene). Essity była częścią Grupy SCA.