Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 15 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku ze zmotywowanymi zespołami.

W Stanowicach zarządzamy magazynem przy zakładzie przemysłowym naszego Klienta z branży spożywczej.

Szukasz nowych możliwości zawodowych w inspirującym środowisku pracy, z bardzo dobrymi perspektywami rozwoju u stabilnego pracodawcy?

Mamy zatem odpowiednią pozycję dla Ciebie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier – operator wózka widłowego (K/M)
Miejsce pracy: Stanowice

Zadania:

  • zajmiesz się przyjmowaniem/wydawaniem towarów do/z magazynu oraz ich oznaczaniem w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe,
  • będziesz obsługiwać wózek widłowy,
  • dopilnujesz właściwego rozmieszczenia towarów na powierzchni magazynu,
  • zadbasz o utrzymanie ładu i porządku w miejscu pracy i będziesz chronić powierzone mienie,
  • nauczysz się prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową,
  • będziesz odpowiadać za informowanie przełożonego o nieprawidłowościach występujących w procesach magazynowych.

Profil:

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT (warunek konieczny),
  • skrupulatność i dokładność w realizacji zadań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie,
  • wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę, nastawienie na cel,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym.

FIEGE oferuje mi:

  • stabilność zatrudnienia, umowę o pracę na pełen etat,
  • stałe godziny pracy w ramach systemu zmianowego, przewidywalny grafik,
  • wdrożenie pod okiem doświadczonych pracowników,
  • okazję do zdobycia cennego doświadczenia z dziedziny logistyki w firmie o bogatym, międzynarodowych know-how,
  • miejsce pracy, gdzie relacje i dobra atmosfera są priorytetem,
  • dbałość o dobre standardy zarządzania – przełożeni, z którymi chce się współpracować!

CV i List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ

FIEGE Logistics Sp. z o.o.

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych.