W Electrolux mamy wspólny cel – sprawić, aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze. Nasi ludzie dokładają wszelkich starań, aby osiągnąć ten cel i wszyscy razem przyczyniają się do sukcesu Grupy. Dzięki temu, że jesteśmy obecni w ponad 100 krajach na świecie, Electrolux zyskał miano międzynarodowej firmy, która daje szansę osiągnięcia sukcesu oraz rozwoju zawodowego.

Electrolux Poland Sp. z o.o. w Oławie szuka kandydatów na stanowisko:

Magazynier – Operator Wózków Jezdniowych
Miejsce pracy: Oława,
Zarobki od 2 800 zł/mies.do 3 450 zł/mies.

Co możemy zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez Electrolux (umowa o pracę)
  • bezpieczne warunki pracy
  • dofinansowany dojazd (zależny od miejsca zamieszkania)
  • bogate pakiety socjalne (świadczenia świąteczne i wakacyjne, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie posiłków, karnety na basen oraz kina, karta Multisport, paczki mikołajkowe dla dzieci)
  • premie za polecenia pracownicze
  • system sprzedaży pracowniczej (możliwość zakupu AGD w korzystnych cenach)
  • praca w renomowanej firmie

Twoje zadania:

  • obsługa wózka widłowego
  • przyjmowanie, kompletowanie oraz wydawanie towarów
  • prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie
  • dowożenie towarów na linie montażowe
  • utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy
  • dbałość o powierzone mienie

  • posiadają uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych oraz aktualne badania psychotechniczne (warunek konieczny)
  • mogą się pochwalić doświadczeniem w obsłudze wózków jezdniowych (mile widziane)
  • nie mają doświadczenia – nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy
  • są gotowy do pracy w systemie trzyzmianowym
  • mają chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
  • cechuje sumienność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Dodatkowo osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk poniżej – APLIKUJ TERAZ lub dostarczenie ich bezpośrednio do fabryki przy ul. Ofiar Katynia 5 w Oławie.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Electrolux Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Karolkowa 30 wraz z oddziałami. Pani/Pana dane będą przetwarzane zgodnie z zapisami RODO i nie będą przekazywane osobom trzecim.

W celu zapoznania się z pełną wersją klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osób ubiegających się o pracę kliknij tutaj

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Electrolux Poland Sp. z o.o. do celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Jeśli chcesz, żeby Twoja aplikacja była wykorzystywana do przyszłych rekrutacji, prosimy o umieszczenie na CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w okresie 6 miesięcy przez Electrolux Poland Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Electrolux Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Karolkowa 30 wraz z oddziałami. Pani/Pana dane będą przetwarzane zgodnie z zapisami RODO i nie będą przekazywane osobom trzecim. W celu zapoznania się z pełną wersją klauzuli informacyjnej dotyczącej przetwarzania danych osób ubiegających się o pracę kliknij tutaj.

Electrolux Poland Sp. z o. o.

W Electrolux mamy wspólny cel – sprawić, aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze. Nasi ludzie dokładają wszelkich starań, aby osiągnąć ten cel i wszyscy razem przyczyniają się do sukcesu Grupy.
Dzięki temu, że jesteśmy obecni w ponad 100 krajach na świecie, Electrolux zyskał miano międzynarodowej firmy, która daje szansę osiągnięcia sukcesu oraz rozwoju zawodowego. Możesz być jednym z nas!