RONALGROUP – lider w branży felg ze stopów metali lekkich.

Kiedy mowa jest o felgach ze stopów metali lekkich, trudno na nas nie trafić – jako lider w branży i partner wszystkich znanych marek samochodowych naszymi innowacjami tworzymy nowe kryteria i łączymy zaawansowane technologie z kreatywnym wzornictwem najwyższej jakości. Jako światowa firma wiemy, co to znaczy wytyczać nowe standardy również w skali międzynarodowej. W siedzibach naszej firmy w jedenaście krajach praca zespołowa to nie tylko hasło, ale żywa kultura przedsiębiorstwa.

Poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko:

Mechanik
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

ZADANIA:

  • Usuwanie awarii, dokonywanie przeglądów i konserwacji maszyn
  • Instalacja nowych maszyn i urządzeń
  • Ocena stanu technicznego maszyn i instalacji
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji
  • Współpraca z innymi działami
  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych

TWÓJ PROFIL:

  • Wykształcenie zawodowe/techniczne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość układów mechaniki, hydrauliki i pneumatyki
  • Praktyczne umiejętności diagnozowania usterek maszyn
  • Mile widziane uprawnienia eksploatacyjne urządzeń, instalacji i sieci

CZEGO MOŻESZ OD NAS OCZEKIWAĆ

  • Atrakcyjnego wynagrodzenia
  • Stabilnej pracy w międzynarodowym koncernie, w otoczeniu najnowszych technologii
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracy w zgranym zespole i miłej atmosferze
  • Darmowych dojazdów z Brzegu, Grodkowa, Namysłowa, Oławy, Oleśnicy oraz Strzelina

Czy chcesz współtworzyć sukces RONAL GROUP? Jeśli tak, prosimy o przesłanie nam swojej aplikacji klikając przycisk APLIKUJ TERAZ

Klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do RONAL POLSKA SP. Z O.O. , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ronal Polska Sp. z o.o.

RONAL GROUP z główną siedzibą w Härkingen w Szwajcarii należy do czołowych producentów i dostawców obręczy z metali lekkich do samochodów osobowych i użytkowych.