Wagony Świdnica sp. z o.o. dąży do umocnienia swojej pozycji rynkowej – dzięki wykwalifikowanej kadrze, różnorodności świadczonych usług, terminowości wykonywanych zleceń oraz możliwościom technicznym. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oczyszczacz Konstrukcji Stalowych
Miejsce pracy: Oława

Główny zakres prac na stanowisku:

  • przygotowywanie konstrukcji stalowych do malowania,

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dokładność, precyzja, zaangażowanie

Zapewniamy przyuczenie do wykonywanych czynności, dające szansę na wieloletnie zatrudnienie oraz zdobycie wartościowego zawodu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,
  • pracę dwuzmianową: poniedziałek-piątek (6.00-14.00; 14.00-22.00),
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia,
  • pracę w ciekawej, stabilnej branży kolejowej,
  • pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, paczki dla dzieci na święta, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie, premia roczna).
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk poniżej – APLIKUJ TERAZ lub bezpośrednie dostarczenie do firmy WAGONY ŚWIDNICA Sp. z o.o., oddział w Oławie, ul. Sikorskiego 15, 55-200 Oława. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisane klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami Ustawy z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.”

Administratorem danych osobowych jest WAGONY ŚWIDNICA Sp. z o.o., oddział w Oławie, ul. Sikorskiego 15, email: kadry-olawamalpagbrx.com, email inspektora ochrony danych osobowych: iodomalpagbrx.com.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez WAGONY ŚWIDNICA Sp. z o.o., oddział w Oławie, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem kadry-olawamalpagbrx.com.

Dostęp do przesłanego zgłoszenia rekrutacyjnego (CV) będzie miał wyłącznie zarząd spółki, dział kadr i podmioty upoważnione do prowadzenia procesu rekrutacji oraz osoby kierujące pracownikami w dziale, którego dotyczy rekrutacja. Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ani przekazywane poza granicę RP.

Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora danych, dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Jeżeli chciałby Pani/Pan złożyć sprzeciw co do jakiekolwiek aspektu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych zawartych w aplikacji i CV , prosimy bezpośredni kontakt z działem kadr. Przysługuje Pani/Panu także prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W przypadku wyrażenia zgody na wykorzystanie CV na potrzeby przyszłych rekrutacji – przysługuje Pani/Panu prawo do odwołania wcześniej wyrażonej zgody.

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Wagony Świdnica Sp. z o.o.

Wagony Świdnica sp. z o.o. Oddział w Oławie – firma zatrudniająca ponad 350 osób, o ponad 75-letniej tradycji – jest renomowanym usługodawcą w zakresie produkcji, naprawy, modernizacji i przeglądów okresowych taboru kolejowego – wagonów towarowych i cystern.