Firma Paragon Medical jest dostawcą gotowych rozwiązań światowej klasy w niestandardowych i standardowych systemach dostaw narzędzi chirurgicznych oraz projektowaniu i rozwoju usług na rynku narzędzi medycznych. W 1991 stworzył strategiczne centrum doskonalenia w USA, Europie oraz Azji. Biura oraz hale produkcyjne zlokalizowane są w Pierceton (Indiana), Indianapolis (Indiana), Smithfield (Utah), Lozannie (Szwajcaria), Changzhou (Chiny) oraz w Siechnicach (Polska).
Obecnie do naszego oddziału w Siechnicach poszukujemy:

Operator CNC (tokarki, szlifierki, frezarki)
Miejsce pracy: Siechnice

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie (tokarki, szlifierki, frezarki)
  • Kontrola jakości wytworzonych produktów (pomiary, sprawdziany, kontrola wzrokowa)
  • Konserwacja oraz utrzymanie w dobrym stanie maszyn i urządzeń oraz miejsca pracy
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe jako operator CNC (przezbrojenia i wymiana narzędzi, ustawianie parametrów, wprowadzanie korekt, profilowanie i wywarzanie ściernic)
  • Umiejętność czytania i pracy z rysunkami technicznymi i dokumentacją techniczną
  • Znajomość przyrządów i metod pomiarowych
  • Umiejętność pracy zespołowej, dokładność i zaangażowanie
  • Pozytywne nastawienie, rzetelność i chęci do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Nienaganna frekwencja
  • Zatrudnimy również osoby bez doświadczenia z możliwością przeszkolenia.

Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne, ciekawe, samodzielne i odpowiedzialne miejsce pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji , szkolenia z międzynarodowymi specjalistami
  • Możliwość rozwoju zawodowego, rekrutacje wewnętrzne
  • Konkurencyjne, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Prywatną opieką medyczną w Enel-Med
  • Bogaty pakiet socjalny w ramach ZFŚS (bony świąteczne i dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie pakietów Multisport)

Jeśli chcesz stać się częścią naszego Zespołu Produkcyjnego, kliknij APLIKUJ TERAZ i prześlij nam swoje aktualne CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez Paragon Medical Poland z siedzibą ul. Stanisława Staszica 5, 55-011 Siechnice udostępnionych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżącego procesu rekrutacji, zgodnie z RODO i przepisami krajowymi dotyczącymi ochrony danych osobowych.

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Paragon Medical Poland

Firma Paragon Medical jest dostawcą gotowych rozwiązań światowej klasy w niestandardowych i standardowych systemach dostaw narzędzi chirurgicznych oraz projektowaniu i rozwoju usług na rynku narzędzi medycznych.