PioTech specjalizuje się w obróbce elementów ze stali nierdzewnej (cięcie laserowe, gięcie, toczenie i frezowanie CNC, spawanie), a także w projektowaniu i wykonywaniu konstrukcji ze stali nierdzewnej, elementów maszyn i urządzeń. Działamy na rynku od 2011 roku. W obecnej chwili, w siedzibie w Oławie, pracuje około 20 osób. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala nam na świadczenie najwyższej jakości usług. Posiadamy także oprogramowanie 3D, umożliwiające projektowanie i wizualizację komponentów oraz skomplikowanych technicznie urządzeń mechanicznych. Współpracujemy głównie z dużymi koncernami działającymi w takich branżach jak motoryzacja, sprzęt AGD, czy branża spożywcza. W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Operator prasy krawędziowej
Miejsce pracy: Oława

 

Zakres obowiązków:

  • samodzielna obsługa prasy krawędziowej sterowanej numerycznie,
  • posługiwanie się narzędziami pomiarowymi,
  • czytanie rysunku technicznego

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność w wykonywaniu zadań,

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Praca w trybie 2-zmianowym.

CV i List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ lub składać osobiście w siedzibie firmy. Dziękujemy wszystkim za złożone aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W dokumentach prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, przez P.P.H.U. PIOTECH Piotr Chudy, z siedzibą w Oławie, przy ul. Łagodnej 10, na potrzeby procesu rekrutacji.”

Dowiedz się więcej o pracodawcy

P.P.H.U. PIOTECH

Firma P.P.H.U. PIOTECH Piotr Chudy zajmuje się obróbką stali. W swej ofercie posiadamy takie usługi jak cięcie laserowe, gięcie, toczenie, frezowanie CNC, czy spawanie. Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą.

W związku ze wzrostem zapotrzebowania na elementy toczone i frezowane, poszukujemy osoby do obsługi tokarki oraz frezarki CNC.