Mitsui High-tec j
est światowym liderem w produkcji rdzeni silników do samochodów hybrydowych i elektrycznych, najważniejszy element pojazdów elektrycznych i hybrydowych, których rozwój jest przewidywany w przyszłości. Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

 Operator produkcji
Miejsce pracy: Skarbimierz

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej (tłoczenie, inspekcja produktu)
  • wykonywanie czynności przy maszynach produkcyjnych zgodnie z instrukcjami i procedurami
  • kontrola parametrów produkcyjnych w celu utrzymania ciągłości produkcyjnej
  • zapewnienie jakości produktów w czasie wykonywanych obowiązków i operacji procesowych
  • przygotowanie raportów wymaganych na danym procesie
  • dbałość o stanowisko pracy zgodnie z wymogami BHP oraz 5S

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy, komunikatywność, praca zespołowa
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność obsługi komputera
  • doświadczenie w pracy w przedsiębiorstwie produkcyjnym
  • umiejętność i doświadczenie w obsłudze pras hydraulicznych i automatycznych na linii produkcyjnych- mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony);
  • premie miesięczne i pakiet benefitów (dofinansowanie do posiłków, darmowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie ubezpieczenia na życie dla pracownika i jego rodziny oraz współfinansowanie karty multisport, napoje, spotkania integracyjne, wydarzenia sportowe i charytatywne, ZFŚS);
  • system poleceń pracowniczych; system premiowy kaizen;
  • pracę w nowoczesnym, zaawansowanym technicznie parku maszynowym, ze stałą temperaturą w klimatyzowanej hali produkcyjnej;
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • praca  w systemie zmianowym.

CV i List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ lub składać osobiście w siedzibie firmy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przezMitsui High-tec (Europe) sp. Z o. o. z siedzibą ul. Technologiczna 1, 49-318 Skarbimierz Osiedle zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Mitsui High-tec

Mitsui High-tec jest światowym liderem w produkcji rdzeni silników do samochodów hybrydowych i elektrycznych, najważniejszy element pojazdów elektrycznych i hybrydowych, których rozwój jest przewidywany w przyszłości.