Stworzona do podnoszenia jakości życia poprzez dostarczanie najlepszych rozwiązań w zakresie higieny i ochrony zdrowia.

Essity to wiodącą globalna firma zajmująca się higieną i ochroną zdrowia, która opracowuje, produkuje i sprzedaje środki ochrony osobistej (produkty higieniczne dla dzieci, kobiet, osób z problemem nietrzymania moczu i artykuły medyczne), oraz produkty i usługi w zakresie higieny dla sektora prywatnego i profesjonalnego. Produkty Essity sprzedawane są w ponad 150 krajach, a firma zatrudnia 48 000 pracowników na całym świecie. Wcześniej Essity była częścią Grupy SCA.

W związku z ROZWOJEM NASZEGO ZAKŁADU w Oławie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Techniczny
Miejsce pracy: Oława

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie ciągłości ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki przez nadzór nad ich sprawnym i bezawaryjnym funkcjonowaniem, jak i za pracę nad strukturalnym sposobem rozwiązywania problemów i zapewnieniem wydajności.

Obowiązki:

  • Obsługa maszyny i urządzeń zgodnie ze standardami określonymi w instrukcjach oraz udział w tworzeniu nowych standardów,
  • Utrzymywanie maszyny w optymalnym stanie technicznym poprzez wykonywanie inspekcji oraz udział w usuwaniu awarii i w okresowych przeglądach naprawczych
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości produktów

Wymagania:

  • Zdolności manualne i techniczne,
  • Podstawowa umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Czynny udział w procesie produkcyji i pakowania,
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy,
  • Sumienność i dokładność.
  • dobra znajomość obsługi komputera (aplikacje MS Office)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
  • DODATEK ZA PRACĘ W SYSTEMIE ZMIANOWYM,
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy dla osób spoza Oławy,
  • Finansowanie kursu na obsługę wózków/suwnic,
  • Darmowe napoje i dofinansowanie posiłków w naszej kantynie,
  • Możliwość skorzystania min. z pakietu medycznego, usług lekarza zakładowego, kart Multisport, karnetów na basen, sklepiku przyzakładowego,
  • Pracę w przyjaznych warunkach (klimatyzowana hala produkcyjna, system 5S)
  • Wyjścia i wyjazdy integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez przycisk – APLIKUJ TERAZ lub o przyniesienie CV bezpośrednio do fabryki (ul. 3 Maja 30 A, Oława).

Dziękujemy wszystkim za złożone aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 t.j.), wyrażam zgodę firmie Essity Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławska 435a 02-801 Warszawa oraz fimie Essity Operations Poland Sp. z o.o. ul. 3 Maja 30a, 55-200 Oława na: przetwarzanie moich dobrowolnie podanych danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji, w celu prowadzenia i administrowania procesem rekrutacji , a także na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych osobom prowadzącym proces rekrutacji zatrudnionym w innych spółkach SCA, w tym w kraju trzecim – Rosji. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, celu zbierania danych oraz dobrowolności podania danych.”

Essity Operations Poland Sp. z o.o.

Essity to wiodącą globalna firma zajmująca się higieną i ochroną zdrowia, która opracowuje, produkuje i sprzedaje środki ochrony osobistej (produkty higieniczne dla dzieci, kobiet, osób z problemem nietrzymania moczu i artykuły medyczne), oraz produkty i usługi w zakresie higieny dla sektora prywatnego i profesjonalnego (Consumer Tissue i Professional Hygiene). Essity była częścią Grupy SCA.