Grupa ERGIS, środkowoeuropejski lider w produkcji opakowań przemysłowych, folii do pakowania żywności i farmaceutyków oraz folii hydroizolacyjnych z PVC, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator urządzeń produkcyjnych
Miejsce pracy: Oława

Zadania na stanowisku:

  • Realizacja zleceń produkcyjnych na podstawie harmonogramów pracy,
  • Przygotowanie i kontrola produkcji,
  • Kontrola stanu technicznego maszyny,
  • Kontrola wyrobu gotowego,
  • Współpraca z brygadzistą.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w ruchu ciągłym (dawny 4-brygadowy system pracy)
  • Mile widziana umiejętność obsługi wózka widłowego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako operator urządzeń produkcyjnych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Motywujący system wynagrodzenia,
  • Pracę w systemie czasu równoważnym 12/12 (tj. w godz. 7:00-19:00, 19:00-7:00),
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.
  • Dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe NW.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij APLIKUJ TERAZ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)a”

Ergis S.A.

Jesteśmy liderem w produkcji opakowań przemysłowych oraz folii do pakowania żywności i farmaceutyków oraz folii hydroizolacyjnych z PVC.