Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości, ochrony osób i mienia. W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy:

Pracownik Ochrony
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Godziny pracy: system 12/24 -7.00-19.00,19.00-7.00

Zakres obowiązków:

  • obchody zewnętrzne i wewnętrzne,
  • kontrola pojazdów
  • kontrola osobowa
  • inne prace związane z ochroną obiektu

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność, operatywność,
  • dyspozycyjność
  • gotowość rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • stałą pracę
  • pracę osobom posiadającym z orzeczenie niepełnosprawności (zakład pracy chronionej)

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij APLIKUJ TERAZ i prześlij nam swoje aktualne CV lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: 694-057-119  w godzinach 9.00-15.00 (od poniedziałku do piątku).

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W przypadku wysyłania CV prosimy o umieszczenie klauzul:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż dane wskazane w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy oraz danych w zakresie wizerunku, podanych przeze mnie dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych w związku z prowadzoną przez niego rekrutacją na którą składam swoją aplikację.
Oświadczam, że wiem, że Administratorem jest INWEMER Ochrona sp. z o.o., a moje dane osobowe podane dobrowolnie będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji i zostaną usunięte po jej zakończeniu, i że mam prawo, w dowolnym momencie oraz w dogodny dla siebie sposób, do żądania dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do uzyskania kopii tych danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, do przenoszenia tych danych, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

INWEMER Ochrona sp. z o.o.

Zajmujemy się utrzymywaniem czystości w biurach, instytucjach, przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i centrach logistycznych, a także: ochroną osób i mienia, wynajmem pracowników w ramach Agencji Pracy Tymczasowej, obsługą oraz szkoleniami z zakresu BHP.