KOTT Sp. z o.o. zajmuje się usługami w zakresie tłoczenia, cięcia i gięcia metali. Dysponujemy bogatym zapleczem technologicznym i maszynowym, dzięki czemu z powodzeniem podejmujemy się zarówno standardowych, jak i najbardziej wymagających zleceń. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Produkcji
Miejsce pracy: Stanowice

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn (np. prasy hydrauliczne, prasy mimośrodowe, szlifierki, wiertarki, gwinciarki)
  • wypełnianie kart produkcyjnych,
  • ustawianie maszyn (przyrządów – tłoczników),
  • kontrola jakości

Wymagania:

  • znajomość rysunków technicznych
  • samodzielność,
  • zaangażowanie i chęć do pracy,
  • sprawność manualna,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy:

    • umowę o pracę bezpośrednio z firmą,
    • pracę na jedną zmianę.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij APLIKUJ TERAZ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)a”

Dowiedz się więcej o pracodawcy

P.P.H KOTT Sp. z o.o.

KOTT Sp. z o.o. to wrocławska firma z 47-letnim doświadczeniem rynkowym, która specjalizuje się w tłocznictwie i plastycznej obróbce blach.