Tradycja piekarni HERT została zapoczątkowana u schyłku minionego wieku. Umiejętne i nowoczesne zrządzanie firmą współgra z tradycyjnymi metodami produkcji opartymi na zastosowaniu naturalnego zakwasu żytniego. Doświadczony zespół piekarzy codziennie wkłada swoje serce dbając o wypieki piekarniczo-cukiernicze. Wyroby piekarni HERT można zakupić w punktach firmowych na terenie Wrocławia oraz wielu miastach na dolnym śląsku i województwie opolskim.


Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Pracowników Produkcyjno-Magazynowych (k/m)
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice


Obowiązki:

 • obsługa maszyn i urządzeń piekarniczych
 • dbanie o stan maszyn i urządzeń
 • ręczne prace transportowe
 • segregacja i pakowanie pieczywa
 • przygotowanie towaru pod zamówienie na poszczególne sklepy
 • dbanie o porządek na magazynie

Wymagania:

 • odpowiedzialność i zaangażowanie,
 • umiejętność pracy w zespole
 • gotowość do pracy w systemie nocnym
 • mile widziana książeczka do celów sanitarnych

Oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • atrakcyjne wynagrodzenie: od 2000 zł – 4000 zł netto w zależności od stanowiska

Dodatkowo osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk poniżej – APLIKUJ TERAZ

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (dalej w treści niniejszego pisma również „dane”) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego u Administratora danych.”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (dalej w treści niniejszego pisma również „dane”) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego u Administratora danych.

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że:

 1. Administratorem danych osobowych jest Termika sp. z o.o., ul. Wrocławska 10, 55-220 Jelcz-Laskowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, IX Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000199964 (NIP: 9121843564, REGON: 932979407), tel.: +48 783 838 398, e-mail: kadry.termika@wp.pl
 1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w tym na podstawie artykułu 6 ust. 1 pkt „a”.
 2. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Brak podania danych osobowych spowoduje, że proces rekrutacyjny, wobec osoby, której dane dotyczą, nie będzie przeprowadzony. Dane osobowe są przechowywane w bazie danych Administratora danych i mogą być wykorzystane do przeprowadzanie procesu rekrutacyjnego w przyszłości.
 3. Dane osobowe kandydatów są przechowywane przez okres przeprowadzania procesu rekrutacji, a po jego zakończeniu są przechowywane w bazie danych kandydatów przez okres nie dłuższy niż 1 rok.
 4. Dane będą udostępniane wyłącznie osobom upoważnionym przez Administratora danych osobowych do przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego.
 5. Przysługuje mi wobec Administratora danych osobowych, na zasadach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, prawo dostępu do moich danych osobowych, żądania ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.
 6. Przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 7. Dane osobowe nie będą przekazane do Państwa trzeciego w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
 8. Nie będzie stosowane podejmowanie decyzji oparte wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu.

Oświadczam, że dane osobowe podaję dobrowolnie (imię i nazwisko, adres, pesel)

………………………………………………..  ……………………………………………


INFORMACJA ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH

 1. Administratorem podanych danych osobowych (dalej również „dane”) jest Termika sp. z o.o., ul. Wrocławska 10, 55-220 Jelcz-Laskowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, IX Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000199964 (NIP: 9121843564, REGON: 932979407), tel.: +48 783 838 398, e-mail: kadry.termika@wp.pl
 2. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w tym na podstawie artykułu 6 ust. 1 pkt „a” oraz „b”.
 1. Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Brak podania danych osobowych spowoduje, że proces rekrutacyjny, wobec osoby, której dane dotyczą, nie będzie przeprowadzony. Dane osobowe są przechowywane w bazie danych Administratora danych i mogą być wykorzystane do przeprowadzania procesu rekrutacyjnego w przyszłości.
 2. Dane osobowe kandydatów są przechowywane przez okres przeprowadzania procesu rekrutacji, a po jego zakończeniu są przechowywane w bazie danych kandydatów przez okres nie dłuższy niż 1 rok.
 3. Dane będą udostępniane wyłącznie osobom upoważnionym przez Administratora danych osobowych do przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego.
 4. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje wobec Administratora danych osobowych, na zasadach określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, prawo dostępu do danych osobowych, żądania ich sprostowania, uzupełnienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.
 5. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Dane osobowe nie będą przekazane do Państwa trzeciego w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679.
 7. Nie będzie stosowane podejmowanie decyzji oparte wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu.

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Piekarnia Hert

Tradycja piekarni HERT została zapoczątkowana u schyłku minionego wieku.

Umiejętne i nowoczesne zrządzanie firmą współgra z tradycyjnymi metodami produkcji opartymi na zastosowaniu naturalnego zakwasu żytniego. Doświadczony zespół piekarzy codziennie wkłada swoje serce dbając o wypieki piekarniczo-cukiernicze.

Oferta składa się z wyrobów w zakresie pieczywa obejmując produkty pszenno – żytnie znanego wszystkim chleba staropolskiego czy chleba zwykłego oraz chlebów typowo żytnich wzbogaconych ziarnami słonecznika, otrąb pszennych czy siemieniem lnianym. Do gamy produktów zaliczamy różnorodne bułki uwzględniając bułkę dużą z widocznym pęknięciem, uwielbianą kajzerkę razową czy włoską ciabattę na puszystym cieście.

Wyroby słodkie zaczynając od pączków, popularnych drożdżówek z nadzieniem skończywszy na delikatnych ciastkach francuskich cieszą się coraz to większym zainteresowaniem i powodzeniem ze względu na niepowtarzalny smak.

Wyroby piekarni HERT można zakupić w punktach firmowych na terenie Wrocławia oraz wielu miastach na dolnym śląsku i województwie opolskim.