CTKiR Browar Probus w Oławie poszukuje osoby na stanowisko:

Recepcjonistka / Recepcjonista
Miejsce pracy: Oława

Obowiązki:

  • bieżąca obsługa gości hotelowych, meldowanie, wymeldowanie, wystawianie faktur, wprowadzanie rezerwacji, nadzór nad logistyką śniadań
  • dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem Gości
  • obsługa recepcyjna Użytkowników strefy fitness
  • zapewnienie jak najwyższej jakości usług świadczonych przez obiekt

Wymagania:

  • komunikatywna j. angielskiego, znajomość dodatkowego języka obcego mile widziana
  • pozytywne nastawienie, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej oraz w weekendy (dwie zmiany)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość doskonalenia językowego poprzez szkolenia i kontakt z Gośćmi z zagranicy
CV i List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ lub składać osobiście w siedzibie firmy.

W dokumentach prosimy umieścić następującą klauzulę: „Na podstawie art. 7 ust. 1 w zw. z art. 4 pkt 11 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, w tym również w moim CV i/lub liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji.”

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem”

CTKiR Browar PROBUS

CTKiR Browar PROBUS to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy pragną odpocząć od zgiełku i codzienności. Obiekt położony przy drodze krajowej nr 94, niespełna 30 km od Wrocławia i 10 km od Podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest Park” w Jelczu-Laskowicach.