Firma SED-MET o ugruntowanej pozycji na rynku w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ślusarz
Miejsce pracy: Godzikowice

Obowiązki:

  • Obsługa szlifierek ręcznych
  • Obsługa wiertarek stołowych
  • Składanie elementów produkcyjnych

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego
  • Samodzielność
  • Posługiwanie się przyrządami pomiarowymi

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
CV i List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ lub składać osobiście w siedzibie firmy.

W dokumentach prosimy umieścić następującą klauzulę: ‘Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.’

Dowiedz się więcej o pracodawcy

SED-MET S.C.

Firma nasza istnieje od 1996 roku. Zajmujemy się obróbką metali, usługami z zakresu utrzymania ruchu. Jesteśmy również producentami wózków oraz akcesoria do bram nośnych.

Od lat współpracujemy ze znanymi firmami, świadczymy im usługi na najwyższym poziomie.

Miejsce Pracy:

Obecnie realizowany jest projekt budowy nowego zakładu produkcyjnego w Godzikowicach. Zakład produkcyjny w tym momencie znajduje się w Jaczkowicach.