Metalerg jest polską firmą rodzinną, działającą w branży metalowej od 25 lat. Jesteśmy jednym z wiodących producentów kotłów na biomasę na świecie. Zajmujemy się również szeroko pojętą obróbką metali – produkujemy wyroby o wadze od kilku gram do kilkunastu ton. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Spawacz
Miejsce pracy: Oława

Obowiązki:

  • Spawanie konstrukcji stalowych oraz pojedynczych detali zgodnie z rysunkiem
  • Kontrola ilościowa i jakościowa wyprodukowanych elementów

Wymagania:

  • Umiejętność spawania metodą MAG (145)
  • Umiejętność spawania metodą TIG (141)
  • Czytanie rysunku technicznego
  • Podstawowe prace ślusarskie
  • Obsługa suwnicy
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole
  • Pozytywną atmosferę pracy i koleżeństwo (nie jesteśmy korporacją)
  • Jasne i czytelne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia pogłębiające umiejętności
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych umiejętności
  • Pracę w zespole z doświadczonymi inżynierami, którzy pomogą w doskonaleniu umiejętności i poszerzaniu wiedzy związanej z produkcja maszyn
  • Pracę z najnowocześniejszymi maszynami

CV i List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ lub składać osobiście w siedzibie firmy.

W dokumentach prosimy umieścić następującą klauzulę: ‘Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.1997 Nr 133, poz. 883 z późn.zm.)’

Metalerg Sp. z o.o. Sp. k.

Metalerg jest polską firmą rodzinną, działającą w branży metalowej od 25 lat. Jesteśmy jednym z wiodących producentów kotłów na biomasę na świecie. Zajmujemy się również szeroko pojętą obróbką metali – produkujemy wyroby o wadze od kilku gram do kilkunastu ton. Nasze produkty trafiają do klientów zarówno krajowych i międzynarodowych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym (spawalnie, tokarki, frezarki, wykrawarki mechaniczne, plazmowe i laserowe, robot spawalniczy, szlifiernia, lakiernia) oraz solidnym zapleczem konstrukcyjno – inżynierskim. Obecnie zatrudniamy przeszło 150 osób i w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kolejnych ambitnych osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu.