Jesteśmy firmą o ciągle rosnących tendencjach zyskownych, dlatego nasza firma poszukuje ludzi młodych i chętnych do pracy. Jeśli szukasz miłej atmosfery pracy, dobrych zarobków oraz pasji w swojej pracy. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Obowiązki:

  • Naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie i rozliczanie list płac, i ich pochodnych dla pracowników etatowych oraz osób współpracujących w ramach umów cywilnoprawnych,
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego e-nova,
  • Sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy
  • Sporządzanie dokumentów niezbędnych do zatrudnienia obcokrajowców na terenie Polski.
  • Sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników,
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, dodatkowa dokumentacja pracownicza),
  • Prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów, zasiłków chorobowych, absencji,
  • Sporządzanie przelewów płacowych,
  • Przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS,
  • Współtworzenie procedur i regulaminów,
  • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy m.in. przygotowywanie wewnętrznych analiz i raportów z zakresu płac oraz kosztów pracy

Umiejętności:

  • Biegła znajomość prawa pracy, przepisów ustawy o podatku dochodowym oraz przepisów ZUS,
  • Umiejętność obsługi programów kadrowo – płacowych, mile widziana znajomość programu E-nova,
  • Znajomość programu Płatnik oraz pakietu MS Office w tym ,zaawansowany poziom Excel’a
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w dziale kadr i płac
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i interpersonalne,
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole,
  • Odpowiedzialność, sumienność i dokładność,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość,
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk poniżej – APLIKUJ TERAZ. Kwestionariusz osobowy dla kandydata na pracownika do pobrania ze strony: www.dremat.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie mich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę Z.P.H.U. Dremat Jan Bartecki, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.u. z 2002 r. nr 101 poz. 926 ze zm.)”.

Administratorem danych jest Z.P.H.U. Dremat Jan Bartecki z siedzibą w Dziuplinie 55-220, ul.Główna 30. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Z. P. H. U. Dremat

Firma DREMAT istnieje na rynku od 1989 roku. Jesteśmy firmą inżynieryjno-produkcyjną. Obecnie zatrudniamy w swoim zakładzie około 50 pracowników. Nasza załoga to zarówno ludzie o dużym doświadczeniu zawodowym jak również młodzi energiczni pracownicy chcący się ciągle rozwijać.