Spółka Mobile Climate Control z siedzibą w Oławie, należąca do szwedzkiej grupy VBG, specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu systemów klimatyzacyjnych i grzewczych dla pojazdów specjalnego zastosowania: terenowych, budowlanych, wojskowych i transportu publicznego. Wyroby firmy słyną z funkcjonalności, innowacyjności oraz trwałości w użytkowaniu.

Misja firmy to również stworzenie przyjaznego klimatu pracy, w którym stawiamy na takie wartości jak wzajemny szacunek, budowanie zaufania, tworzenie możliwości rozwoju.

Aktualnie poszukujemy do Działu Obsługi Klienta, będącego częścią łańcucha dostaw, kandydatów i kandydatek na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Program szkoleń dostosowany do indywidualnego planu rozwoju
  • Bezpłatne kursy językowe
  • Elastyczny czas pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Szeroki pakiet benefitów, w tym opiekę medyczną
  • Motywacyjny system wynagrodzeń

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa klientów zagranicznych i krajowych w zakresie przyjmowania i realizacji zamówień
  • Budowanie i utrzymanie dobrych relacji z klientami, analiza ich potrzeb i oczekiwań
  • Realizacja procedur zapewniających wysoki poziom obsługi klientów
  • Koordynacja działań związanych z realizowanymi zamówieniami i wysyłką do klientów
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w ramach łańcucha dostaw

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi klienta, mile widziane w sektorze produkcji – minimum 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe – związane z łańcuchem dostaw)
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz doświadczenie w obsłudze systemów klasy ERP
  • Silna osobowość poparta wysoką kulturą osobistą
  • Zorientowanie na potrzeby klienta

CV i List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ lub składać osobiście w siedzibie firmy.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych odpowiedniej klauzuli, zgodnej z Państwa wolą, o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych RODO).”

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Mobile Climate Control Sp. z o. o.