Przez wiele ostatnich lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję na lokalnym rynku sprzedaży artykułów metalowych, elektronarzędzi i wszelkiego rodzaju osprzętu. Posiadamy ponad 15 000 pozycji asortymentowych. Zapewniamy miłą obsługę i fachowe doradztwo. W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Oława

Opis stanowiska:

  • Aktywne wspieranie sprzedaży,
  • Rozwijanie i podtrzymywanie kontaktów z klientami poprzez zapewnienie najwyższej jakości obsługi
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Obsługa klientów detalicznych i hurtowych, realizacja zapytań ofertowych
  • Bieżące monitorowanie aktualnego stanu realizacji poszczególnych zamówień
  • Wystawianie dokumentów handlowych, dokumentów magazynowo-księgowych
  • Prowadzenie spraw związanych z dostarczeniem zamówionego towaru klientom
  • Rozliczanie gotówki w kasie
  • Sporządzanie raportów kasowych i innych dokumentów kasowych (KP, KW itd.)
  • Monitorowanie należności klientów
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Znajomość programu SUBIEKT
  • Znajomość procesu sprzedaży, negocjacji,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (1 rok)
  • Znajomość branży metalowej, narzędziowej
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, praca w zespole, autoprezentacja, radzenie sobie ze stresem

Wymagania:

  • Pracę w firmie z długoletnią tradycją
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w profesjonalnie zorganizowanym zespole
  • Warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu i osobistemu

CV i List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ lub składać osobiście w siedzibie firmy. Dziękujemy wszystkim za złożone aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W dokumentach prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, przez PHU Kościelak, z siedzibą w Oławie, przy ul. 3-go Maja 20a, na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)”

PHU Kościelak

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1997 roku. Przez wiele ostatnich lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję na lokalnym rynku sprzedaży artykułów metalowych, elektronarzędzi i wszelkiego rodzaju osprzętu.