Jesteśmy kluczowym partnerem i dostawcą szerokiej gamy konstrukcji spawanych dla największych światowych producentów z branż maszyn budowlanych, moto-ryzacyjnej, kolejowej, wydobywczej, dźwigów i podnośników dźwigowych, rolniczej oraz energii odnawialnej. Wyroby eksportujemy do Szwecji, Niemiec, Austrii Francji, Belgii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych. Zatrudniamy blisko 600 pracowników.

Jeśli szukasz miejsca gdzie dynamiczny rozwój oraz ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań
i możliwości jest na pierwszym miejscu – to właśnie MY.
Chcesz uczestniczyć w rozwijaniu naszej firmy? Świetnie! Twój potencjał to nasz klucz do sukcesu!

 Technik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Twój zakres obowiązków:

  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn poprzez realizowanie prac prewencyjnych, konserwa-cyjnych i remontowych
  • rozwiązywanie bieżących problemów tech-nicznych
  • proponowanie nowych rozwiązań technicz-nych, w celu podniesienia niezawodności i zmniejszenia kosztów eksploatacji parku ma-szynowego
  • wspieranie prac inwestycyjnych

Nasze wymagania:

  • posiadasz uprawnienia SEP E1
  • umiesz naprawiać maszyny
  • masz doświadczenie na podobnym stano-wisku
  • znasz budowę maszyn, podzespołów i oprzyrządowania
  • znasz system automatyki, pneumatyki i hydrauliki siłowej
  • predyspozycje do pracy w systemie trzy zmianowym
To oferujemy:
  • duże możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych
  • udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku
  • ciekawe wyzwania zawodowe
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru, wejścia na fitness itp.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i nagrody za wyniki
  • dobrą atmosferę pracy
Benefity:
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata / napoje
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij APLIKUJ TERAZ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Informacja przekazywana w wykonaniu obowiązków przewidzianych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO).

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stelweld Sp. z o. o. ul. Inżynierska 34 55-220 Jelcz-Laskowice,

Będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych będzie art. 221 §1 kodeksu pracy. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pan wyraźnej zgody.

Pani/Pana dane osobowe będziemy przetwarzać do czasu zakończenia rekrutacji.

Jeśli wyrazi Pani/Pan na to zgodę, mamy prawo przetwarzać Pani/Pana dane również w procesie przyszłych rekrutacjach, czyli do 12 miesięcy od przekazania danych.

Nikomu nie udostępniamy Pani/Pana danych bez Pani/Pana wyraźnej zgody.

Możemy przekazywać Pani/Pana dane wyłącznie osobom upoważnionym przez nas – naszym pracownikom, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki oraz podmiotom przetwarzającym dane w naszym imieniu.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Ponieważ podstawą przetwarzania danych może być wyrażona przez Panią/Pana zgoda, informujemy, że zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie, wystarczy wysłać wniosek o wycofaniu zgody na adres mailowy który znajduje się na stronie internetowej administratora danych.

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Stelweld Sp. z o. o.

Jesteśmy kluczowym partnerem i dostawcą szerokiej gamy konstrukcji spawanych dla największych światowych producentów z branż maszyn budowlanych, moto-ryzacyjnej, kolejowej, wydobywczej, dźwigów i podnośników dźwigowych, rolniczej oraz energii odnawialnej.