ITALMETAL Sp. z o.o. firma produkcyjna z okolic Wrocławia specjalizująca się w tłoczeniu elementów metalowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Ustawiacz narzędzi tłocznych z doświadczeniem lub do przyuczenia
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

 Oferta również dla osób bez doświadczenia, możliwość szkolenia w zakładzie

Zakres obowiązków:

  • przezbrajanie maszyn i urządzeń
  • montowanie przyrządów (narzędzi tłocznych) na prasach
  • diagnozowanie i usuwanie usterek w czasie procesu produkcyjnego
  • nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego na obsługiwanej maszynie

Oferujemy:

  • znajomość obsługi pras i procesów tłoczenia metali na zimno
  • doświadczenie w zakładzie produkcyjnym, mile widziane doświadczenie pracy w tłoczni
  • wykształcenie techniczne
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia
  • pomoc w zakwaterowaniu dla osób zamiejscowych
CV i List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ lub składać osobiście w siedzibie firmy.

W dokumentach prosimy umieścić następującą klauzulę: ‘Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.’

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Italmetal Sp. z o.o. , Łęg, ul. Europejska 2, 55-220 Jelcz-Laskowice.

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą dla tej i przyszłych rekrutacji i okres 2 lat wyznaczony przez administratora.

4) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

5) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

6) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Dowiedz się więcej o pracodawcy

ITALMETAL Sp. z o.o.

Firma Italmetal Sp. z o.o. rozpoczęła działalność produkcyjną w 2004 roku, lokując swój zakład w Specjalnej Strefie Ekonomicznej INVEST-PARK, podstrefa w Jelczu-Laskowicach.

Specjalizujemy się w produkcji szerokiej gamy elementów z blach, taśm w zakresie wytłaczania, wykrawania oraz gięcia na prasach. Potencjał firmy Italmetal Sp. z o.o., jaki stanowią: nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowany personel, sprawdzone technologie oraz wsparcie i doświadczenie grupy Girardini, umożliwia produkcję detali o najwyższym stopniu zaawansowania technicznego. Spółka spełnia oczekiwania swoich Klientów oraz pomaga w realizacji ich projektów, oferując najnowsze technologie i bardzo wysoką jakość. Ponadto, dzięki ścisłej współpracy z zakładami oferującymi usługi spawania, malowania proszkowego i kataforycznego oraz cynkowania firma Italmetal Sp. z o.o. oferuje detale gotowe do montażu.

Naszym celem jest osiągnięcie najwyższej jakości produkcji, zapewnienie efektywnej obsługi klienta – zgodnie z jego wymaganiami i oczekiwaniami – poprzez System Zarządzania Jakością potwierdzony certyfikatem IATF 16949.