Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś S.J. specjalizuje się w produkcji lamp i urządzeń odblaskowych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym. Na rynku funkcjonujemy od 1979 roku, nieustannie dbając o rozwój naszej oferty i procesów produkcyjnych. Korzystamy z najnowocześniejszych w branży technologii, dzięki czemu możemy oferować najwyższej klasy rozwiązania w zakresie oświetlenia samochodowego. Innowacyjność łączymy z troską o środowisko, a otwartość na nowe trendy z wnikliwą analizą potrzeb naszych Klientów.
Zatrudniamy obecnie około 300 pracowników – silnie zorientowanych na działanie i realizację założonych celów, odpowiedzialnych i aktywnie uczestniczących w budowaniu sukcesu firmy. Chcemy, aby mogli oni w pełni realizować się w pracy i właśnie dlatego inwestujemy w ich rozwój. Staramy się patrzeć na naszych pracowników szerzej, także poprzez pryzmat tego, jak funkcjonują w swoich działach i firmie, jako całości. Dlatego dbamy o to, aby stanowili oni po prostu zgrany zespół ludzi, których w codziennej pracy łączy wzajemny szacunek i zaufanie oraz chęć współpracy. Służą temu m.in. firmowe pikniki i tradycyjne spotkania wigilijne.

Od naszych współpracowników oczekujemy entuzjazmu, zaangażowania, oraz umiejętności współpracy. W zamian oferujemy ponadprzeciętne wynagrodzenie i perspektywy dalszego rozwoju w naszej firmie.

Oferty pracy