O SERWISIE

Portal www.praca.olawa24.pl pozwala na przeglądanie i dodawanie przez firmy aktualnych ofert pracy z miasta Oława i najbliższego regionu. Zamieszczanie ogłoszeń w serwisie jest łatwe i tanie. Duży zasięg portalu www.olawa24.pl oraz niska cena sprawia, że coraz więcej pracodawców decyduję się skorzystać z naszej oferty.

Każda firma, która zdecyduje się dodać ogłoszenie do naszego portalu będzie miała w nim swoją wizytówkę. Aby być najbardziej skutecznym, profil powinien zawierać krótki opis firmy, zdjęcie poglądowe lub film reklamowy, a także pełne dane firmy i mapkę dojazdu. Przy każdym profilu wyświetlane są także zarówno archiwalne, jak i aktualne oferty pracy danego pracodawcy. Ogłoszenie można łatwo wyróżnić na tle innych oraz przedłużyć jego ważność.

Co miesiąc na naszym portalu pojawiają się ciekawe artykuły dla pracowników i pracodawców. Materiały przygotowywane są przez specjalistów z zakresu prawa pracy, zatrudnienia i praktyków.

Kandydaci w łatwy i szybki sposób mogą z poziomu portalu aplikować na wybraną przez siebie stanowisko korzystając z wbudowanego formularza. Do wiadomości można załączyć dokumenty (CV, LM), a całość w bezpieczny sposób trafia bezpośrednio na skrzynkę pracodawcy.