Firma Artdam zajmuje się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych.

Posiadamy 20 letnie doświadczenie w branży. Zakład produkcyjny Artdam specjalizuje się w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych. Produkowane przez nas wyroby mają zastosowanie we wszelkich branżach związanych z produktami trwałymi i sypkimi. Każde produkowane przez nas opakowanie jest projektowane indywidualnie wg wzorów i wymiarów klienta.

Nasi pracownicy to zespół kilkudziesięciu osób, który jest w stanie zapewnić wykonanie zleconej produkcji w krótkim czasie, zapewniając najwyższą jakość produktu. Ponadto, służymy pomocą podczas projektowania opakowań.

Nasza firma oprócz swojej podstawowej działalności jaką jest wytwarzanie opakowań foliowych, zajmuje się także obróbką metali oraz wykonawstwem form dla własnego użytku jak i na specjalne zamówienie klienta. Pragniemy zapewnić, że nasze biuro konstrukcyjne jest w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom.

Nasza firma posiada dobrze wyposażony park maszynowy do produkcji opakowań, który pozwala na wykonanie wszystkich czynności potrzebnych do uzyskania gotowego produktu. Na dzień dzisiejszy jesteśmy w stanie wyprodukować około 7 milionów opakowań miesięczne. W marcu 2015r. uruchomiamy nową linię produkcyjną w oddziale w Oławie, która pozwoli nam zwiększyć naszą wydajność nawet do około 25 – 30 milionów opakowań miesięczne.

Omijając pośredników i podwykonawców nasza oferta stanowi poważną konkurencję dla firm zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Działalność naszej firmy oparta jest na Systemie Zarządzania Jakością zgodnym z wymogami PN-EN ISO 9001:2015 i HACCP. Certyfikat rejestracji zgodności z powyższymi wymogami w zakresie produkcji opakowań z tworzyw sztucznych przyznany nam został przez Polską Akademię Jakości CERT dnia 10.01.2014r.

Zapewniając Państwu najwyższy poziom naszych usług i produktów zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Prosimy o kierowanie zapytań poprzez e-mail lub telefonicznie w celu ustalenia możliwości technologicznych wykonania danego produktu.

Oferty pracy