Stworzyliśmy Asistnet Work Group w odpowiedzi na słabą jakość oferty tradycyjnych agencji pracy tymczasowej w Polsce. Pracując zespołowo stworzyliśmy markę koncentrując naszą działalność na dwóch usługach rekrutacyjnych, gdzie Klient i Kandydat stawiani są w centrum tego procesu. Z siedzibą we Wrocławiu oraz przy wsparciu 18 biur na terenie całego kraju, rozwijamy relacje z pracodawcami i dzień po dniu wzbogacamy naszą ofertę dla osób poszukujących pracy.

Będziemy słuchać lepiej, aby zrozumieć na czym polega Twój biznes. Będziemy bliżej, aby wiedzieć kogo potrzebujesz, by móc się rozwijać. Będziemy nieugięci w naszym dążeniu do pozyskiwania dla Ciebie najlepszych dostępnych na rynku kandydatów. Zawsze będziemy starali się wnosić wartością dodaną dla Ciebie i Twojej firmy.

W Asistnet Work Group wierzymy w ludzi. Od 26 lat tworzymy polski rynek usług outsourcingowych, które wspierają naszych klientów, a pracownikom pomagamy w budowaniu ich kariery. Szukamy ludzi, którzy tak jak my, chcą się rozwijać i tworzyć nową wartość dodaną na rynku B2B w Polsce.

Asistnet Work Group to połączenie wiedzy o rekrutacji oraz nowego podejścia do Kandydatów, których stawiamy zawsze w centrum naszych procesów. Rekrutujemy pracowników dla sektora usługowego, produkcji, logistyki i na stanowiska techniczne dla różnych branż w całej Polsce.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych biur na terenie całego kraju.

Aktualne oferty pracy możecie znaleźć na stronie www.asistnet.pl

Dokonanie właściwego połączenia między Kandydatem a Klientem to umiejętność słuchania i bycia wytrwałym, aby przyjąć i wdrożyć najnowsze rozwiązania pozyskiwania Talentów w sposób, które tworzą wartość dodaną dla Twojego biznesu. Tradycyjne biura rekrutacyjne nie zapewniają solidnych rozwiązań problemów z pracownikami. Daj nam szansę wspólnie zbudować partnerskie relacje, które oparte będą na Twoich potrzebach i aspiracjach naszych Kandydatów.

Oferty pracy