U nas poczujesz, że jesteś częścią większej całości. Grupa Hasco to nie tylko połączone kapitałowo spółki – to misja, którą z najwyższym wysiłkiem realizujemy każdego dnia. Działamy pod hasłem „Kompleksowo dbamy o Twoje zdrowie”, ponieważ naszym celem jest kompleksowa ochrona zdrowia, a priorytetem bezpieczeństwo pacjentów.

Firma debiutowała na polskim rynku w 1984 roku. Obecnie Hasco-Lek jest jedną z najprężniej rozwijających się firm farmaceutycznych w Polsce i jednym z największych pracodawców w regionie dolnośląskim. W większości polskich domów znajduje się przynajmniej jeden produkt z bogatego portfolio firmy. Hasco-Lek jest firmą rodzinną w 100% z polskim kapitałem, a wszystkie produkty, które wytwarzane są w dwóch nowoczesnych fabrykach we Wrocławiu i podwrocławskich Siechnicach, zostały zarejestrowane w Polsce.

W swoim portfolio firma posiada 350 leków, suplementów diety, kosmetyków i wyrobów medycznych, które spełniają najwyższe standardy wytwarzania, a jednocześnie zachowują ceny dostosowane do możliwości finansowych polskiego pacjenta. Zarząd spółki od lat inwestuje również w rozwój sportu, wspiera młodych naukowców, a także angażuje się w działalność charytatywną.Znajdź swoje miejsce w Hasco!

W tak dużej organizacji jak nasza każdy ma szansę znaleźć dla siebie idealne miejsce!

  • Myślisz, że na pracy na produkcji zjadłeś już zęby i nic Cię nie zaskoczy?
  • Od wielu lat zarządzasz zespołem złożonym z pracowników w całej Polsce?
  • A może pierwszy raz zmieniasz pracę i marzysz o awansie?

Niezależnie od tego, jaka jest Twoja sytuacja zawodowa i jak planujesz dalszy rozwój kariery – zawsze warto do nas aplikować. Wśród naszych pracowników spotkasz zarówno tych, którzy są z nami niemal od początku, jak i osoby dopiero stawiające pierwsze kroki na rynku pracy.

Jesteśmy w całej Polsce

Nasi przedstawiciele każdego dnia zaglądają do aptek i gabinetów w każdym zakątku kraju. We Wrocławiu mamy siedzibę główną, centrum logistyczne i zakład produkcyjny – tu produkujemy maści, czopki, kapsułki i tabletki. Syropy i zawiesiny produkujemy w Siechnicach, 20 km od siedziby głównej. Możemy spotkać się także w Łodzi – tam mamy drugie centrum logistyczne oraz w Warszawie, gdzie znajduje się nasz Pion Marketingu. Cała Polska to za mało? Dla nas również! Nasze produkty znajdziesz w wielu krajach europejskich, i jeszcze dalej. Jest z czego być dumnym!

Dbamy również o Twoje zdrowie

Nie ma znaczenia, czy wolisz biegać, grać w piłkę nożną czy w kosza – będziemy wspierać Cię w każdej z tych aktywności. Zależy nam na utrzymaniu naszych pracowników w dobrej kondycji, dlatego regularnie finansujemy udział w wydarzeniach sportowych. A jeśli wolisz inne aktywności proponujemy Ci również kartę MultiSport.

Możesz skorzystać z dostępu do prywatnej opieki zdrowotnej Enel-Med na preferencyjnych warunkach. W ofercie mamy 5 pakietów dla Ciebie i Twojej rodziny.

W skład naszej grupy wchodzą nowoczesny ośrodek ortopedyczny i rehabilitacyjny Vratislawia Medica Szpital im. Św. Jana Pawła II oraz Dolnośląskie Centrum Dziecięce z aż dziewiętnastoma specjalizacjami dla Twoich dzieci. Jako nasz pracownik w obu tych placówkach otrzymasz 20% zniżki.

Jeszcze więcej benefitów

Jeśli lubisz czytać, mamy coś, co Ci się spodoba. W naszej firmowej biblioteczce znajdziesz szeroki dostęp do książek rozwojowych, zdrowotnych, poradników i prasy. Przychodzisz, zapisujesz się, wybierasz i wypożyczasz – to nie może być prostsze!

Zapraszamy cię także każdego roku na dwie duże imprezy integracyjne, najpierw na tą noworoczną, balową, później na majówkowy piknik pod chmurką. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, pełne brzuchy i szerokie uśmiechy.

Tanie wakacje dla Ciebie i rodziny? Żaden problem – skorzystaj z naszego ośrodka i wypocznij nad polskim morzem.

Codzienne gotowanie w natłoku obowiązków nie zawsze jest łatwe, jednak u nas nie musisz się tym martwić. Jeśli Twoim miejscem pracy będzie biuro lub zakład przy ul. Żmigrodzkiej, możesz korzystać z bufetu znajdującego się na terenie zakładu pracy.

Naszym ogromnym zasobem są pracownicy, dlatego pomagamy im w trudnych sytuacjach. Jeśli będziesz potrzebować pomocy – pożyczki lub zapomogi – zaoferujemy Ci nasze wsparcie.

Oferty pracy