Produkujemy papiery higieniczne z makulatury i celulozy. Jesteśmy również producentem bibuły TISSUE z sortowanej makulatury opartej w 100% na procesach recyklingu, dzięki czemu jest szybko biodegradowalna i ekologiczna. Bardzo dużą uwagę przykładamy do jakości artykułów, w czym pomaga nam współpraca z Instytutem Papiernictwa i Poligrafii Politechniki Łódzkiej. Dbamy o środowisko naturalne, co potwierdza certifikat FSC® i Świadectwo Jakości Zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny i podjęte starania o certyfikację Ecolabel.

Jesteśmy specjalistami w produkcji papierów toaletowych, ręczników papierowych, czyściw do użytku profesjonalnego dla branży AFH, której dużą cześć kierujemy do krajów Unii Europejskiej. Tworzymy produkty skierowane do branży RETAIL, skupiając się na przygotowaniu i oferowaniu najlepszych rozwiązań pod kątem jakości i ceny.

Nieustannie inwestujemy w linie technologiczne i rozwój pracowników Naszym klientom zapewniamy komfort użytkowania produktów i satysfakcję z poziomu oferowanych usług.

Oferty pracy