Podstawowymi obszarami naszej działalności są transport towarów i doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla branży transportowej z zakresu księgowości, kadr, doradztwa podatkowego -współpracujemy stale z doradcą podatkowym, kancelarią prawną specjalizującą się w obsłudze przedsiębiorstw z branży logistycznej.

Nasz dział kadr i księgowości obsługuje zarówno podmioty z branży logistycznej jak i spoza niej. Jesteśmy certyfikowaną agencją pracy, dział kadr wspiera naszych klientów w zakresie kompleksowej usługi w obszarach zarządzania zasobami ludzkimi. Od naliczeń płac, rozliczania podróży służbowych poprzez obsługę bankową naliczanych płac.

Wspieramy naszych klientów na każdym etapie prowadzenia działalności. Poszukujemy dla nich personelu, doradzamy i świadczymy usługi z zakresu kadr i obsługi księgowej. Posiadamy Certyfikat nr 13329 wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego, który uprawnia nas do świadczenia usług z zakresu:

    • pośrednictwa pracy
    • doradztwa personalnego
    • poradnictwa zawodowego

Transport międzynarodowy Realizujemy zlecenia transportowe na terenie całej Europy Zachodniej. Nasza flota to ciągniki MAN. Jeździmy zarówno naczepami typu chłodnie jak i plandeki.

Oferty pracy