Jesteśmy dystrybutorem jakości, najwyższych standardów, pewności i zaufania. Już od 20 lat Acana Polska zapewnia Miłośnikom zwierząt dostęp do wysokiej klasy, różnorodnych artykułów dla psów i kotów. Zwierzęta są naszą pasją, dlatego pragniemy zaoferować im i ich Właścicielom bezkonkurencyjne i wyjątkowe produkty.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem:

Biologicznie Odpowiedniego Jedzenia ORIJEN & ACANA
posiłków dla psów i kotów Evanger’s
wypiekanych ze świeżego mięsa ciastek Meat Hit dla psów
akcesoriów dla psów Patento Pet
żwirków dla kotów Pestell
woreczków na odchody EarthRated
zabawek dla psów Jolly Pets

Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Jelcz-Laskowice. Tutaj odnajdą Państwo zarówno tętniące życiem Centrum Dowodzenia – biura, w których zajmujemy się obsługą Klientów z całej Polski, jak i Serce firmy Acana Polska – magazyn, w którym przechowujemy całą naszą tajemnicę i klucz do sukcesu – bezkonkurencyjne produkty najlepszych światowych marek.

Na terenie całego kraju reprezentuje nas “Ośmiu Wspaniałych” – wykwalifikowanych Przedstawicieli Handlowych, którzy dbają o to, aby w każdym regionie Polski miłośnicy zwierząt mogli sprawiać radość swoim pupilom i zadbać o ich zdrowie dzięki naszym produktom.

Jesteśmy rzetelni!

W trosce o jakość naszych usług, od 2009 r. lat Acana Polska nieprzerwanie uczestniczy w Programie Rzetelna Firma. Udostępniamy wszelkie dane o naszej działalności, ponieważ to właśnie na czytelnych zasadach współpracy ze wszystkimi Klientami i Kontrahentami zbudowaliśmy fundamenty firmy Acana Polska.

Pasja i zaangażowanie

Jedną z fundamentalnych zasad naszej działalności jest pasja i zaangażowanie. Wspieramy nie tylko profesjonalne hodowle psów, ale także schroniska oraz uczestniczymy w różnorodnych akcjach na rzecz zwierząt. Można śmiało powiedzieć, że nic co psie i kocie nie jest nam obce!

 

Oferty pracy