W związku z rozwojem naszej firmy szukamy osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień,
  • przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • prawidłowe przechowywanie towarów,
  • kontrola zgodności stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym,
  • prace porządkowe w magazynie,
  • udział w inwentaryzacji,
  • sporadyczne prowadzenie pojazdów.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność,
  • ogólna znajomość zasad funkcjonowania magazynu,
  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • obsługa komputera i sprzętów magazynowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy Ci:

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • doskonałą atmosferę pracy,
  • pakiet socjalny, kartę Multisport Benfit
  • możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij APLIKUJ TERAZ i prześlij nam swoje aktualne CV.

CV kandydata powinno zawierać podpisaną klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

ACANA POLSKA Sp. z o. o.

Jesteśmy dystrybutorem jakości, najwyższych standardów, pewności i zaufania. Już od 20 lat Acana Polska zapewnia Miłośnikom zwierząt dostęp do wysokiej klasy, różnorodnych artykułów dla psów i kotów. Zwierzęta są naszą pasją, dlatego pragniemy zaoferować im i ich Właścicielom bezkonkurencyjne i wyjątkowe produkty.