Jesteśmy zakładem istniejącym od 2008 roku zlokalizowanym w specjalnej strefie ekonomicznej w Stanowicach, będącym częścią holdingu KAP Surface Technology, z podmiotem dominującym, notowanym na giełdzie we Frankfurcie.

Jesteśmy dużym, innowacyjnym przedsiębiorstwem działającym od 2008r. Oferujemy wyjątkowe spektrum technik inżynierii powierzchni (obróbka galwaniczna).

Głównym przedmiotem naszej działalności jest obszerny wachlarz obróbek powierzchni na różnych materiałach bazowych, z przewagą metali lekkich aż po stal i materiały odlewnicze. Naszymi priorytetami są usługi i zastosowania w obszarze przemysłu motoryzacyjnego, budowy maszyn jak i technologii elektronicznych.

Do naszego zakładu w Stanowicach (k.Oławy)  poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Oława, Stanowice (pow. oławski)

Opis stanowiska:

  • Rozładunek/załadunek aut dostawczych za pomocą wózka widłowego,
  • Kontrola ilościowa dostaw oraz wysyłek,
  • Rozmieszczanie towaru w odpowiednich sektorach oraz regałach wysokiego składowania,
  • Zapewnienie sprawnego przepływu materiału magazyn-produkcja.

Wymagania:

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych/UDT,
  • Doświadczenie w pracy na magazynie oraz pracy przy regałach wysokiego składowania,
  • Gotowość do pracy w systemie III zmianowym,
  • Dbanie o porządek i czystość w dziale magazynowym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet medyczny
  • premię uznaniową
  • premię 1000 zł brutto za polecenie kandydata do pracy
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

CV i List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ lub pod numerem telefonu 780 523 600.

wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Heiche Polska Sp. zo.o. z siedzibą w Stanowicach zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Heiche Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dużym, innowacyjnym przedsiębiorstwem działającym na rynku już od dwóch pokoleń. Oferujemy wyjątkowe spektrum technik inżynierii powierzchni (obróbka galwaniczna).

Nasze usługi obejmują obszerny wachlarz obróbek powierzchni na różnych materiałach bazowych, z przewagą metali lekkich aż po stal i materiały odlewnicze. Priorytetami są zastosowania w obszarze przemysłu motoryzacyjnego, budowy maszyn, jak i technologii elektronicznych i medycznych.