Fabryka TOYOTY to miejsce tworzone przez wyjątkowych ludzi. Każdego z nas napędza tu pasja, możliwości i innowacje. Mamy moc, by tworzyć technologie jutra i wdrażać je w naszej produkcji już dziś. Nie byłoby to możliwe bez naszych pracowników.

To właśnie oni aktywnie przyczyniają się do rozwoju firmy i uruchomienia linii produkcyjnych dla silników hybrydowych i skrzyni biegów w Jelczu Laskowicach i Wałbrzychu. Nasz zespół w obu zakładach to już 3000 osób, i stale go powiększamy!

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Dołącz do nas, poczuj moc współpracy i…
popraw swoje zawodowe osiągi!

LEPSZE OSIĄGI W DOCENIANIU!
SPRAWDŹ, JAK ROBIMY TO W TOYOCIE!

  • Nasz zespół to świetni fachowcy. Możesz liczyć na ich wsparcie!
  • Przygodę w Toyocie rozpoczniesz szkoleniami.
  • Doceniamy Twoje doświadczenie i staż. Dopasujemy do nich naszą ofertę!
  • Pracujemy wg uznanych metod (m.in. Kaizen, 5S). Możesz liczyć na wysokie standardy pracy.
  • Proponujemy jasną ścieżkę kariery z licznymi możliwościami rozwoju. I corocznymi podwyżkami.
  • Gwarantujemy stabilną pracę, która będzie Cię cieszyć przez wiele lat. U nas znajdziesz stabilność!
  • Zapewniamy pracę w zgranym zespole ludzi. My też cenimy świetną atmosferę!

LEPSZE OSIĄGI W BENEFITACH!
ZOBACZ TE, KTÓRE MAMY W TOYOCIE!

  • Dofinansowujemy autobus do pracy. Nie martw się więc o dojazd!
  • Oferujemy bezpłatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie. Wiemy, że to istotne!
  • Wspieramy pracowników dzięki Zakładowemu Funduszowi Świadczeń Socjalnych. Możesz liczyć na naszą pomoc!
  • Mamy Toyoty w leasingu na preferencyjnych warunkach. Wybierz samochód dopasowany do Twoich potrzeb i wyjedź z salonu nową Toyotą!
  • Zapewniamy dofinansowanie do posiłków w naszej zakładowej stołówce. Smacznego!
  • Nie zapominamy o kartach przedpłaconych z okazji ślubu i narodzin dziecka. To miłe!
  • Otrzymasz także kartę Multisport. Dobrze być w formie!

LEPSZE OSIĄGI W ZAWODOWEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI!
POZNAJ SWOJE ZADANIA W TOYOCIE!

  • Zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń.
  • Realizowanie przeglądów, napraw oraz reagowanie na awarie.
  • Programowanie maszyn i systemów CNC & PLC.
  • Wdrażanie działań optymalizujących pracę i funkcjonowanie maszyn (Kaizen).

LEPSZE OSIĄGI W OFERCIE PRACY!

  • Szukasz pracy w stabilnej firmie, zapewniającej poczucie bezpieczeństwa, jasne zasady, porządek.
  • Posiadasz minimum średnie wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: elektryk, automatyk, mechatronik).
  • Pracowałeś już na podobnym stanowisku (najlepiej w dużej firmie), lub chcesz rozpocząć karierę w obszarze Utrzymania Ruchu.
  • Dysponujesz wiedzą techniczną związaną z elektryką, automatyką, sterownikami PLC, obrabiarkami CNC (wiedza z obszaru mechaniki będzie dodatkowym atutem).
  • Potrafisz odczytywać i interpretować schematy elektryczne.
  • Jesteś gotowy do pracy zmianowej (4 brygady).
  • Lubisz zdiagnozować usterki, znajdować ich przyczyny i rozwiązywać problem.
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia, analizy i modyfikacji programów PLC i CNC.

SPOTKAJMY SIĘ W TOYOCIE!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk poniżej – APLIKUJ TERAZ

Na CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o z siedzibą w Wałbrzych (dalej „Pracodawca”), na przetwarzanie danych osobowych podanych przez mnie dobrowolnie, które wykraczają poza katalog danych, jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, w celu zatrudnienia. Zostałem poinformowany, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Jednocześnie oświadczam, że podanie przeze mnie danych wykraczających poza katalog określony w Kodeksie pracy i innych właściwych ustaw jest dobrowolne i dla mnie korzystne.

Dziękujemy wszystkim za złożone aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są w związku z udziałem w procesie rekrutacji w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy lub innych aktów prawnych, z których wynika konieczność wypełnienia przez Pracodawcę obowiązku nałożonego na niego przepisem prawa, oraz na podstawie zgody wyrażonej w zakresie dobrowolnie podanych przez Pana/Panią danych w związku z uczestnictwem w rekrutacji.

Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych mogą być:

  1. spółki z grupy kapitałowej Pracodawcy,
  2. podmioty świadczące usługi na rzecz Pracodawcy w zakresie: wykonywania badań lekarskich, przygotowania odzieży roboczej

Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane:

  1. do zakończenia rekrutacji w związku z którą aplikował Pan/Pani do pracy u Pracodawcy, jeśli nie wyraził Pan/Pani zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji,
  2. do 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji w przypadku gdy wyraził Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że:

  1. jest Pan/Pani uprawniona do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodności z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed cofnięciem zgody;
  2. przysługuje Panu/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawo do przenoszenia danych;
  3. przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
  4. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwi udział w rekrutacji.

Wyrażam zgodę Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o., dalej „Pracodawca”, na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonej przeze mnie aplikacji, które wykraczają poza katalog danych jakich Pracodawca może ode mnie żądać na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy i innych właściwych ustaw, na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Zostałem poinformowany, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jednocześnie oświadczam, że podanie przeze mnie danych wykraczających poza katalog określony w Kodeksie pracy i innych właściwych ustaw jest dobrowolne i dla mnie korzystne.

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Toyota to przede wszystkim ludzie. Pracownicy są dla nas bardzo ważni – to oni współtworzą jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Wspólnie tworzymy technologie przyszłości – obecnie TNGA (Toyota New Global Architecture). Nowe projekty to rozwój nie tylko firmy, ale  i pracowników.

W oddziałach w Jelczu-Laskowicach oraz Wałbrzychu uruchamiamy nowe linie produkcyjne – silników i skrzyni biegów do samochodów hybrydowych. W związku z dynamicznym rozwojem nasz zespół w Polsce w latach 2018-2020 powiększy się o kilkaset osób.