Hotel Antonio to funkcjonujący od 2006 roku, nowoczesny hotel biznesowy, położony 25 km od aglomeracji Wrocławia i 10 km od miasta powiatowego Oławy. Do pracy w naszym obiekcie poszukujemy:

Konserwator / Złota rączka
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Obowiązki:

  • Naprawa usterek oraz utrzymanie w pełnej sprawności obiektu
  • Bieżąca konserwacja urządzeń w hotelu

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dokładność, dociekliwość, systematyczność, terminowość i doskonała organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
CV i List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ lub składać osobiście w siedzibie firmy.

W dokumentach prosimy umieścić następującą klauzulę: ‘Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.’

Hotel Antonio

Hotel Antonio to funkcjonujący od 2006 roku, nowoczesny hotel biznesowy, położony 25km od aglomeracji Wrocławia i 10km od miasta powiatowego Oławy.

Hotel nasz stanowi doskonałe miejsce do wypoczynku podczas podróży biznesowych, jak również miejsce dla osób chcących zorganizować wyjątkowe spotkanie lub imprezę. Dla bezpieczeństwa naszych Klientów obiekt jest monitorowany i chroniony całą dobę.