PioTech specjalizuje się w obróbce elementów ze stali nierdzewnej (cięcie laserowe, gięcie, toczenie i frezowanie CNC, spawanie), a także w projektowaniu i wykonywaniu konstrukcji ze stali nierdzewnej, elementów maszyn i urządzeń. Działamy na rynku od 2011 roku. W obecnej chwili, w siedzibie w Oławie, pracuje około 20 osób. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który pozwala nam na świadczenie najwyższej jakości usług. Posiadamy także oprogramowanie 3D, umożliwiające projektowanie i wizualizację komponentów oraz skomplikowanych technicznie urządzeń mechanicznych. Współpracujemy głównie z dużymi koncernami działającymi w takich branżach jak motoryzacja, sprzęt AGD, czy branża spożywcza. W związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Konstruktor
Miejsce pracy: Oława

Opis stanowiska:

  • projektowanie elementów, maszyn, urządzeń i konstrukcji w oparciu o wytyczne klienta,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej dla potrzeb produkcji,
  • prowadzenie procesu prototypowania i wdrażania do produkcji nowych wyrobów,
  • nadzór nad realizacją projektów, rozwiązywanie bieżących problemów,
  • współpraca z działami zakupów i produkcją,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość programów umożliwiających konstruowanie i modelowanie (CAD, 3D, CAM), mile widziana znajomość Solid Edge,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • otwartość na nowe wyzwania,
  • odpowiedzialność, inicjatywa, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • korzystne warunki wynagradzania,
  • możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

CV i List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ lub składać osobiście w siedzibie firmy. Dziękujemy wszystkim za złożone aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W dokumentach prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, przez P.P.H.U. PIOTECH Piotr Chudy, z siedzibą w Oławie, przy ul. Łagodnej 10, na potrzeby procesu rekrutacji.”

P.P.H.U. PIOTECH

Firma PioTech specjalizuje się w obróbce elementów ze stali nierdzewnej (cięcie laserowe, gięcie, toczenie i frezowanie CNC, spawanie), a także w projektowaniu i wykonywaniu konstrukcji ze stali nierdzewnej, elementów maszyn i urządzeń. Działamy na rynku od 2011 roku.