Heiche Polska Sp. z o.o. to zakład istniejący od 2008 roku zlokalizowany w specjalnej strefie ekonomicznej w Oławie koło Wrocławia, będący częścią holdingu KAP Surface Technology, z podmiotem dominującym, notowanym na giełdzie we Frankfurcie.

Jesteśmy dużym, innowacyjnym przedsiębiorstwem działającym na rynku już od dwóch pokoleń. Oferujemy wyjątkowe spektrum technik inżynierii powierzchni (obróbka galwaniczna). Obecnie przeprowadzanych jest szereg inwestycji w związku z rozbudową naszego zakładu oraz budową  nowoczesnej linii Zn ZnNi,  która będzie największą w Europie Środkowo – Wschodniej  i w pełni automatyczną.

Do naszego zakładu w Stanowicach (k.Oławy)  poszukujemy osoby na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Oława, Stanowice (pow. oławski)

Opis stanowiska:

  • kompletacja i kontrola przepływu towaru
  • załadunek oraz rozładunek towarów dostarczonych do magazynu zgodnie z dokumentami dostawy
  • rozmieszczanie i układanie towaru w magazynie oraz produkcji według wytycznych
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • uprawnienie wydane przez UDT do obsługi wózka widłowego (mile widziane minimum  półroczne doświadczenie)
  • doświadczenie w pracy przy regałach wysokiego składowania mile widziane
  • samodzielność w zakresie wykonywanej pracy
  • sumienność
  • pracowitość

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę na cały etat
  • pracę w systemie 2-zmianowym
  • premię uznaniową
  • premię 1000 zł brutto za polecenie kandydata do pracy,
  • pakiet medyczny
  • pracę w zgranym zespole

CV i List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ

wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Heiche Polska Sp. zo.o. z siedzibą w Stanowicach zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Heiche Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dużym, innowacyjnym przedsiębiorstwem działającym na rynku już od dwóch pokoleń. Oferujemy wyjątkowe spektrum technik inżynierii powierzchni (obróbka galwaniczna).

Nasze usługi obejmują obszerny wachlarz obróbek powierzchni na różnych materiałach bazowych, z przewagą metali lekkich aż po stal i materiały odlewnicze. Priorytetami są zastosowania w obszarze przemysłu motoryzacyjnego, budowy maszyn, jak i technologii elektronicznych i medycznych.