Grupa Eberspächer jest jednym z wiodących projektantów systemów i dostawców dla światowego przemysłu motoryzacyjnego. Chcesz pomóc w kształtowaniu przełomowych rozwiązań, w rodzinnej firmie zatrudniającej ponad 10 000 pracowników? Dołącz do nas! Z Eberspächer możesz się rozwijać biorąc udział w innowacyjnych projektach.

Magazynier
Miejsce pracy: Godzikowice / Oława

Opis stanowiska:

  • Obsługa wózków widłowych
  • Załadunek oraz rozładunek pojazdów dostawczych
  • Utrzymanie odpowiednich stanów magazynowych
  • Kompletacja zamówień
  • Uczestnictwo podczas inwentaryzacji towaru

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy

CV i List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ lub składać osobiście w siedzibie firmy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Eberspächer Climate Control Systems Sp. z.o.o. z siedzibą w Godzikowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Eberspächer Climate Control Systems Sp. z.o.o. z siedzibą w Godzikowicach 50p, 55-200 Oława. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o.

Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o. to międzynarodowa
firma posiadająca 150-letnią historię w innowacyjności. Tworzymy nowatorskie rozwiązania technologiczne dla rozwoju motoryzacji poprzez produkcje ogrzewania postojowegoi klimatyzacji do pojazdów produkowanych na całym świecie.

Firma Eberspächer posiada ponad 80 lokalizacji w 29 krajach i jest reprezentowana na wszystkich kluczowych rynkach światowego przemysłu motoryzacyjnego. Obecnie poszukujemy pracowników do oddziału w Godzikowicach (gmina Oława).