Najwięksi producenci aut osobowych z całego świata, korzystają z naszych systemów bezpieczeństwa. Każda z dwóch lokalizacji Autoliv w Polsce jest odpowiedzialna za inny obszar działania. Zakład w Oławie projektuje i produkuje tekstylne poduszki powietrzne, a zakład w Jelczu-Laskowicach zajmuje się montażem pasów bezpieczeństwa oraz modułów poduszek powietrznych.

Nasza praca, każdego dnia przekłada się na bezpieczeństwo milionów kierowców oraz ich pasażerów, dobro innych ludzi to dla nas najlepsza motywacja. Jeśli chcesz do nas dołączyć, aplikuj na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Na czym będzie polegać Twoja praca?

  • Załadunek / rozładunek / przyjęcie towaru / przygotowanie wysyłek
  • Przygotowanie komponentów i opakowań do produkcji
  • Zapisywanie przepływu komponentów w elektronicznym systemie magazynowym
  • Odpowiedzialność za przeprowadzanie i dokumentowanie codziennej kontroli stanu wózka widłowego
  • Nieustanne doskonalenie procesów w obszarze wykonywanej pracy

Sprawdź, czy masz to, czego potrzebuje osoba na tym stanowisku:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,/li>
  • Zaświadczenie kwalifikacyjne do obsługi urządzeń transportu bliskiego” kategorii minimum IIWJO lub IWJO
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Mile widziane: doświadczenie na analogicznym stanowisku, znajomość systemu SAP

Od ponad 60 lat dbamy o bezpieczeństwo ludzi na całym świecie. Jesteśmy otwarci, niezawodni i kreatywni. Prześlij nam swoje CV i pozwól poznać się bliżej.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij APLIKUJ TERAZ i prześlij nam swoje aktualne CV. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Zgadzam się na przetwarzanie przez Autoliv Poland Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Autoliv Poland Sp. z o.o.

Autoliv jest czołowym dostawcą systemów bezpieczeństwa do samochodów osobowych. Odbiorcami produktów firmy są liczący się na świecie producenci aut, m.in. Opel, Ford, Mercedes, Volkswagen, BMW, Saab, czy Renault.