Bogata w wieloletnie doświadczenie w produkcji tworzyw sztucznych firma EPP Sp. z o.o., specjalizuje się w wyrobie i montażu plastikowych elementów do sprzętu AGD
(w szczególności do pralek, zmywarek do naczyń, suszarek, chłodziarek i zamrażarek, urządzeń
do gotowania i innych małych maszyn), dla przemysłu motoryzacyjnego (głównie systemów oświetlenia samochodów) oraz dla sektora włókienniczego (zwłaszcza produkcją elementów do przędzarek).

Zakład Produkcyjny EPP Sp. z o.o. z siedzibą w Łęgu, zajmujący się wytwarzaniem komponentów z tworzyw sztucznych do urządzeń AGD i motoryzacji poszukuje pracowników na stanowisko:

Magazynier – Operator Wózka Widłowego
Miejsce pracy: Łęg / Jelcz-Laskowice

Opis stanowiska pracy:

  • Przyjmowanie dostaw surowca i komponentów;
  • Dostarczanie komponentów do działów produkcji;
  • Obsługa wózków widłowych oraz narzędzi i infrastruktury magazynowej;
  • Rozmieszczanie i układanie w magazynie wysokiego składowania;
  • Przestrzeganie przepisów BHP i zakładowych standardów bezpieczeństwa, jak również zgłaszanie wszelkich zagrożeń;
  • Utrzymanie odpowiednich standardów, jakości i czystości w magazynie.

Wymagania:

  • Doświadczenia w pracy w magazynie;
  • Uprawnienia i doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym;
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym;
  • Zaangażowania i chęci do pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Sumienności w pełnieniu obowiązków.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • stałe wynagrodzenie + premie miesięczne;
  • płatne nadgodziny;
  • premię za polecenie pracownika;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez udział w szkoleniach;
  • imprezy integracyjne, biegi firmowe

Dodatkowo osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk poniżej – APLIKUJ TERAZ

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych Epp Sp. z o.o, z siedzibą w Łęgu (Jelcz Laskowice) przy ul. Polnej 22, zawartych w mojej ofercie pracy w celu i zakresie niezbędnym do realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ). Oświadczam, że poinformowano mnie, iż mam prawo do dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Mam również prawo do wycofania zgody w każdej chwili, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail: sekretariat@epp-pl.com. Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Epp Sp. z o.o. do czasu zakończenia prowadzonej rekrutacji lub za wcześniejszym wycofaniem przeze mnie zgody.”

  1. Klikając w przycisk „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EPP Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane. w ogłoszeniu.
  2. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest:
    EPP Sp. z o.o., Łęg, ul. Polna 22, 55-220 Jelcz – Laskowice, jako pracodawca;
  3. Kontakt z administratorem bezpieczeństwa informacji jest możliwy pod adresem:
    EPP Sp. z o.o., Łęg, ul. Polna 22, 55-220 Jelcz – Laskowice e-mail: sekretariat@epp-pl.com;
  4. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
  5. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 4 miesięcy po zakończeniu procesu rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres kolejnych 8 miesięcy.
  6. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez EPP Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem sekretariat@epp-pl.com
  7. Jeśli Twoja oferta zostanie pozytywnie rozpatrzona, powiadomimy Cię o terminie rozmowy, jeśli nie – Twoją ofertę zachowamy zgodnie z punktem 3, lub zniszczymy komisyjnie po zakończeniu rekrutacji.
  8. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
  9. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  10. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
  11. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

EPP Sp. z o. o.

Bogata w wieloletnie doświadczenie w produkcji tworzyw sztucznych firma EPP specjalizuje się w wyrobie i montażu plastikowych elementów do sprzętu AGD (w szczególności do pralek, zmywarek do naczyń, suszarek, chłodziarek i zamrażarek, urządzeń do gotowania i innych małych maszyn), dla przemysłu motoryzacyjnego (głównie systemów oświetlenia samochodów) oraz dla sektora włókienniczego (zwłaszcza produkcją elementów do przędzarek).