Agencja Charlie works (cert. APT 23705) dla swojego klienta – lidera w produkcji elementów dla branż AGD oraz motoryzacyjnej – poszukuje kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Controllingu
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Zakres obowiązków:

  • Uczestnictwo w procesie planowania finansowego, przygotowywanie budżetu i prognoz dla wybranych obszarów
  • Raportowanie wyników finansowych i analiza odchyleń,
  • Kontrola kosztów poszczególnych obszarów,
  • Kalkulacja, analiza, raportowanie wskaźników KPI,
  • Analiza rentowności produktów i klientów,
  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów
  • Rozwój narzędzi wspomagających planowanie finansowe i analizy produkcyjne

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość i umiejętność pracy w Microsoft Excel (absolutne minimum znajomość funkcji wyszukaj pionowo, tabele przestawne)
  • wykształcenie ekonomiczne
  • doświadczenie zawodowe w obszarze controllingu, finansów, księgowości (mile widziane w firmach produkcyjnych)
  • wiedza z zakresu analizy finansowej, rachunkowości
  • umiejętność analitycznego myślenia, porównywania danych i wyciągania wniosków
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na kontakt e-mailowy i telefoniczny ze współpracownikami (poziom komunikatywny)
  • znajomość wskaźników KPI i budowy BOM będzie dodatkowym atutem
  • dociekliwość, otwartość na kontakty i współpracę z innymi obszarami, chęć praktycznego zrozumienia zagadnień kontroli kosztów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę
  • pracę pełną wyzwań
  • realną możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie grupowe
  • stałe podnoszenie własnych kompetencji zawodowych
  • pracę w zgranym zespole

CV i List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ

Prosimy o dodanie klauzuli:
Klauzula nr 1 – obecny proces rekrutacyjny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Charlie works Sp. z o.o. ul. Podwale 8/1, 46-200 KLUCZBORK.

Klauzula nr 2 – przyszłe procesy rekrutacyjne
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Charlie works Sp. z o.o. ul. Podwale 8/1, 46-200 KLUCZBORK.

W oparciu o art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) informujemy, iż:

Administratorem danych jest Charlie works Sp. z o.o. z siedzibą w Kluczborku przy ul. Podwale 8/1, 46-200.

Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres rodo(”at”)charlieworks.eu, oraz pisemnie na adres siedziby administratora.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane:

  1. a) w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim Kodeksu pracy – podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na Administratorze (art. 6 ust. 1 lit c RODO)
  2. b) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a RODO)
  3. c) dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w tym celu – podstawą prawną przetwarzania jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit a RODO)
  4. d) w celu ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora – podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora (art. 6 ust. 1 lit f RODO).
  5. e) dla celów zawarcia i realizacji umowy – podstawą przetwarzania jest umowa (art. 6 ust. 1 lit b RODO)

Pani / Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora tylko w przypadku konieczności realizacji procesu zatrudnienia.

Dane będą przetwarzane do momentu wycofania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych lub po upłynięciu okresu 2 lat. Okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora. W przypadku niespełnienia oczekiwań dokumenty aplikacyjne kandydata będą niezwłocznie niszczone.

Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania lub prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez podany kontakt do Administratora (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem).

Dane osobowe nie będą profilowane oraz nie będą przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych.

Charlie works

Charlie works to europejska agencja zatrudnienia z pasją do pracy. Łącząc zmotywowanych pracowników z klientami, Charlie works pragnie być łącznikiem, który zawsze znajduje odpowiednie rozwiązania dla naszego klienta. Naszym celem jest, by praca stała się dla każdego łatwiejsza i przyjemniejsza.