Spółka JELCZ na rynku istnieje już od ponad 65 lat, przedmiotem jej działalności jest produkcja i sprzedaż samochodów ciężarowych marki JELCZ, produkcja i sprzedaż części zamiennych do pojazdów, marketing i sprzedaż usług.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki JELCZ prowadzimy rekrutację i poszukujemy pracowników na stanowiska:

Operator urządzeń obróbki plastycznej metali na zimno
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Opis stanowiska pracy:

  • Wykonywanie elementów z taśm, blach i innych materiałów do obróbki plastycznej na zimno
  • Samokontrola wykonanej pracy
  • Pomiary wykonanych detali

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej wyposażone w przyrządy tłoczone
  • Obsługa pras krawędziowych i mimośrodowych

Oferujemy:

  • Konkurencyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • możliwość nauki od wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie do Karty Multisport
  • dodatek motywacyjny
  • prywatna opieka medyczna

CV i List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ lub składać osobiście w siedzibie firmy.

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATÓW DO PRACY W JELCZ SP. Z O.O.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z załączoną klauzulą dostępną tutaj
Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępne jest tutaj

JELCZ Sp. z o.o.

JELCZ Sp. z o.o. swoją działalność gospodarczą rozpoczęła 1 lipca 2001r. Spółka powstała w wyniku przekształceń kapitałowych Zakładów Samochodowych JELCZ S.A., producenta znanych w Polsce autobusów, samochodów ciężarowych i samochodów pożarniczych marki JELCZ.