Firma P.P.H.U. PIOTECH Piotr Chudy zajmuje się obróbką stali. W swej ofercie posiadamy takie usługi jak cięcie laserowe, gięcie, toczenie, frezowanie CNC, czy spawanie. Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą.

W związku ze wzrostem zapotrzebowania na elementy toczone i frezowane, poszukujemy osoby do obsługi tokarki oraz frezarki CNC.

Operator tokarki – frezarki CNC
Miejsce pracy: Oława

Obowiązki:

  • samodzielna obsługa frezarki lub tokarki sterowanej numerycznie,
  • posługiwanie się narzędziami pomiarowymi,
  • czytanie rysunku technicznego.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na wskazanym stanowisku,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dokładność w wykonywaniu zadań,

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w stabilnym przedsiębiorstwie, w młodym zgranym zespole, praca w trybie 2-zmianowym.

CV i List Motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ lub składać osobiście w siedzibie firmy.

W dokumentach prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, przez P.P.H.U. PIOTECH Piotr Chudy, z siedzibą w Oławie, przy ul. Łagodnej 10, na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.”

Dziękujemy wszystkim za złożone aplikacje oraz informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dowiedz się więcej o pracodawcy

P.P.H.U. PIOTECH

Firma PioTech specjalizuje się w obróbce elementów ze stali nierdzewnej (cięcie laserowe, gięcie, toczenie i frezowanie CNC, spawanie), a także w projektowaniu i wykonywaniu konstrukcji ze stali nierdzewnej, elementów maszyn i urządzeń. Działamy na rynku od 2011 roku.