Prywatne Agencje Pośrednictwa Pracy- mogą zwiększyć Twoje szanse w znalezieniu pracy! PROHUMAN NIE JEST Agencją Pracy Tymczasowej, nie zawieramy z Tobą umowy o pracę, ale zapewniamy umowę i ubezpieczenie bezpośrednio z firmami niemieckimi. Posiadasz doświadczenie zawodowe? Potrafisz pracować samodzielnie? Jesteś zmotywowany i gotowy do pracy? Dobrze trafiłeś! Poszukujemy pracownika na stanowisko:

 

Opiekunka osób starszych
Miejsce pracy: Niemcy

Zapewniamy:

  • umowę-zlecenie,
  • ubezpieczenie w ZUS lub w DAK
  • transport
  • mieszkanie i wyżywienie

Do obowiązków opiekunki należy:

  • opieka nad osobą starszą i zajmowanie się gospodarstwem domowy

Wymagana jest:

  • znajomość języka niemieckiego,
  • dyspozycyjność
  • empatia

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ lub składać osobiście w siedzibie firmy. Informujemy, że przesłanie CV oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W dokumentach prosimy umieścić następującą klauzulę: „‘Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.’”

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest 1. SG CONSULTING Szymon Głogowski 2. PROHUMAN.PL Szymon Głogowski– agencja zatrudnienia wpisana do rejstru KRAZ pod nr 8332). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne. Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.

Dowiedz się więcej o pracodawcy

ProHuman.pl

PROHUMAN.PL – pomagamy! Misją naszego zespołu jest zapewnić naszym Klientom adekwatny do oczekiwań i potrzeb personel, działać legalnie, być zaufanym partnerem dla naszych współpracowników – opiekunek i kooperantów, radzić sobie w każdej sytuacji.