Pielęgniarka POZ

Miejsce pracy: Oława

Zatrudnimy w przychodni POZ „HIPOKRATES „ GPL s.c. w Oławie przy ul. Warszawskiej 30 pielęgniarkę środowiskowo- rodzinną lub pielęgniarkę , która stosowny kurs zrealizuje.

Oferujemy stabilną pracę z konkurencyjnymi warunkami zatrudnienia.

Listy motywacyjne w odpowiedzi na ofertę pracy można składać do 31.01.2022 r pocztą elektroniczną na adres: hipokratesolawa@gmail.com ,na adres przychodni listownie lub osobiście w rejestracji.

Z zainteresowanymi osobami skontaktujemy się po 31.01.2022 r.

W dokumentach prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, przez HIPOKRATES GPL s.c. z siedzibą w Oławie, przy ul. Warszawska 30, na potrzeby procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)”

Dowiedz się więcej o pracodawcy

HIPOKRATES GPL s.c.

HIPOKRATES GPL s.c. w Oławie przy ul. Warszawskiej 30 już od ponad 20 lat zajmuje się leczeniem pacjentów powiatu oławskiego i okolic Oławy. Jesteśmy zakładem leczniczym, który działa w oparciu o umowę z NFZ w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, prowadzimy ośrodek szkolenia lekarzy rodzinnych w ramach umowy z Ministrem Zdrowia, świadczymy usługi komercyjne.